Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36598011・M. Gorkého 26, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 2005
Obrat 2025
92 tis. €
−17 %Zisk 2025
43 tis. €
+8,1 %Aktíva
52 tis. €
+473 %Vlastný kapitál
50 tis. €
+628 %Zadlženosť
2,8 %
−21 ppHrubá marža
79,9 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
46,8 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
83,5 %
−359 ppRentabilita aktív
ROE
85,9 %
−493 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
101,45
+1 429 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
48 tis. €
−7,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
51 tis. €
+624 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € | 92 tis. € |
| Pridaná hodnota | 69 tis. € | 85 tis. € | 75 tis. € | 74 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € | 92 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 tis. € | 43 tis. € | 40 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 776 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 4 904 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 776 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 4 904 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 111 tis. € | 18 tis. € | 9 038 € | 52 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 547 € | 1 849 € | 425 € | 425 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 547 € | 1 849 € | 425 € | 425 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 103 tis. € | 16 tis. € | 8 251 € | 51 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 101 tis. € | 5 399 € | 6 357 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 340 € | 10 tis. € | 1 894 € | 39 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 565 € | 226 € | 362 € | 115 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 111 tis. € | 18 tis. € | 9 038 € | 52 tis. € |
| Vlastné imanie | 107 tis. € | 5 089 € | 6 914 € | 50 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 69 tis. € | 99 tis. € | 142 tis. € | 182 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 tis. € | 43 tis. € | 40 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 4 331 € | 13 tis. € | 2 124 € | 1 462 € |
| Dlhodobé záväzky | 348 € | 430 € | 514 € | 604 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 621 € | 4 290 € | 1 244 € | 505 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 7 500 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 362 € | 586 € | 366 € | 353 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Kežmarská cesta 3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa M. Gorkého 1453/26, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kežmarská cesta 3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa M. Gorkého 1453/26, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kežmarská cesta 3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa M. Gorkého 1453/26, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.