Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36598445・Vojany 119/9, 076 72 Vojany・Založené 2005
Obrat 2024
166 tis. €
+46 %Zisk 2024
4 468 €
+372 %Aktíva
36 tis. €
+43 %Vlastný kapitál
9 486 €
+89 %Zadlženosť
73,7 %
−6,5 ppHrubá marža
53,5 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+4,1 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
+19 ppRentabilita aktív
ROE
47,1 %
+80 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,95
+35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 429 €
+431 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,7 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+124 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 64 tis. € | 76 tis. € | 110 tis. € | 160 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 45 tis. € | 78 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 65 tis. € | 77 tis. € | 113 tis. € | 166 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 852 € | 425 € | −1 642 € | 4 468 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 62 € | 0 € | 961 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 4 123 € | 6 224 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 4 123 € | 6 224 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 70 € | 149 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 966 € | 13 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 4 177 € | 1 024 € | 3 627 € | 15 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 119 € | 7 064 € | 5 018 € | 9 486 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | −1 621 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 852 € | 425 € | −1 642 € | 4 468 € |
| Záväzky | 5 094 € | 6 800 € | 20 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 45 € | 36 € | 372 € | 366 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 561 € | 5 880 € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 488 € | 884 € | 5 236 € | 11 tis. € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Hlavná ulica 137/75, 07641 Biel, Slovenská republika
Adresa Vojany 119/9, 07672 Vojany, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 137/75, 07641 Biel, Slovenská republika
Adresa Hlavná 776/113, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Hlavná 776/113, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Vojany 119, 07672 Vojany, Slovenská republika
Adresa Vojany 119/9, 07672 Vojany, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 137/75, 07641 Biel, Slovenská republika
Adresa Vojany 119/9, 07672 Vojany, Slovenská republika
Adresa Vojany 119, 07672 Vojany, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 137/75, 07641 Biel, Slovenská republika
Adresa Hlavná 776/113, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Hlavná 776/113, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Hlavná 776/113, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Adresa Hlavná 776/113, 07701 Kráľovský Chlmec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.