Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36599425・Hospodársky dvor Gyňov, 04414 Gyňov・Založené 2005
Obrat 2024
232 tis. €
−42 %Zisk 2024
−51 tis. €
−1 234 %Aktíva
2,01 mil. €
−4,3 %Vlastný kapitál
276 tis. €
−15 %Zadlženosť
71,9 %
+2,5 ppHrubá marža
21,1 %
−26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-21,8 %
−23 ppZisk / výnosy
ROA
-2,5 %
−2,7 ppRentabilita aktív
ROE
-18,3 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,60
−5,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−50 tis. €
−1 212 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,9 %
−1,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
443 tis. €
−7,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 411 tis. € | 307 tis. € | 300 tis. € | 99 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 138 tis. € | 141 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 686 tis. € | 662 tis. € | 404 tis. € | 232 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −48 tis. € | 9 533 € | 4 466 € | −51 tis. € |
| Daň z príjmov | 157 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 157 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,99 mil. € | 2,37 mil. € | 2,1 mil. € | 2,01 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,19 mil. € | 1,05 mil. € | 927 tis. € | 824 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,19 mil. € | 1,05 mil. € | 927 tis. € | 824 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,8 mil. € | 1,32 mil. € | 1,17 mil. € | 1,19 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 342 tis. € | 255 tis. € | 169 tis. € | 169 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,46 mil. € | 1,04 mil. € | 981 tis. € | 995 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 631 € | 3 931 € | 4 756 € | 3 860 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,99 mil. € | 2,37 mil. € | 2,1 mil. € | 2,01 mil. € |
| Vlastné imanie | 201 tis. € | 256 tis. € | 327 tis. € | 276 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 615 € | 7 615 € | 8 091 € | 8 314 € |
| HV minulých rokov | 79 tis. € | 31 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −48 tis. € | 9 533 € | 4 466 € | −51 tis. € |
| Záväzky | 2,16 mil. € | 1,77 mil. € | 1,46 mil. € | 1,45 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 1,2 mil. € | 1,12 mil. € | 758 tis. € | 698 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 833 tis. € | 644 tis. € | 695 tis. € | 744 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 16 tis. € | 3 454 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 107 tis. € | 0 € | 0 € | 11 € |
| Rezervy | 4 011 € | 4 526 € | 5 644 € | 4 463 € |
| Časové rozlíšenie | 634 tis. € | 342 tis. € | 315 tis. € | 288 tis. € |
Vývoj daňových povinností
53 registrovaných činností
Adresa Haniska 254, 04457 Haniska, Slovenská republika
Adresa Haniska 254, 04457 Haniska, Slovenská republika
Adresa Haniska 254, 04457 Haniska, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.