Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36602183・Mieru 45/276, 04414 Čaňa・Založené 2006
Obrat 2024
7 570 €
−25 %Zisk 2024
1 067 €
−72 %Aktíva
3 926 €
−44 %Vlastný kapitál
−4 507 €
+19 %Zadlženosť
214,8 %
+35 ppHrubá marža
16,5 %
−53 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,1 %
−23 ppZisk / výnosy
ROA
27,2 %
−27 ppRentabilita aktív
ROE
-23,7 %
+44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,47
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 407 €
−68 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,2 %
+9,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 428 €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | 7 570 € |
| Pridaná hodnota | −1 591 € | 192 € | 7 011 € | 1 248 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | 7 570 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | −11 tis. € | 3 787 € | 1 067 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 668 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 668 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 2 554 € | 7 010 € | 3 926 € |
| Neobežný majetok | 4 953 € | 2 397 € | −159 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 953 € | 2 397 € | −159 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 157 € | 7 169 € | 3 926 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 10 tis. € | −3 670 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 157 € | −2 946 € | 7 596 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 2 554 € | 7 010 € | 3 926 € |
| Vlastné imanie | 1 550 € | −9 362 € | −5 574 € | −4 507 € |
| Základné imanie | 7 239 € | 7 239 € | 7 239 € | 7 239 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 578 € | 577 € | 578 € | 578 € |
| HV minulých rokov | 5 157 € | −6 267 € | −17 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | −11 tis. € | 3 787 € | 1 067 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 8 433 € |
| Dlhodobé záväzky | 185 € | 217 € | 217 € | 217 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 8 354 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | −4 873 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Mieru 45/276, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Slanec 366, 04417 Slanec, Slovenská republika
Adresa Mieru 45/276, 04414 Čaňa, Slovenská republika
Adresa Slanec 366, 04417 Slanec, Slovenská republika
Adresa Slanec 366, 04417 Slanec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.