Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36609102・Mlynarovičova 6, 85103 Bratislava・Založené 2006
Obrat 2025
1 578 €
−43 %Zisk 2025
685 €
+313 %Aktíva
8 523 €
−8,4 %Vlastný kapitál
8 154 €
+9,2 %Zadlženosť
4,3 %
−15 ppHrubá marža
61,4 %
+48 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,4 %
+37 ppZisk / výnosy
ROA
8,0 %
+6,3 ppRentabilita aktív
ROE
8,4 %
+6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,22
+287 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 025 €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
33,2 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 034 €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 547 € | 3 741 € | 2 781 € | 1 578 € |
| Pridaná hodnota | 1 802 € | 2 461 € | 365 € | 969 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 547 € | 3 741 € | 2 781 € | 1 578 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 110 € | 2 206 € | 166 € | 685 € |
| Daň z príjmov | 219 € | 406 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 9 950 € | 9 307 € | 8 523 € |
| Neobežný majetok | 4 460 € | 4 690 € | 4 925 € | 5 120 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 4 460 € | 4 690 € | 4 925 € | 5 120 € |
| Obežný majetok | 7 060 € | 5 260 € | 4 382 € | 3 403 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 € | 103 € | 22 € | 11 € |
| Finančné účty | 7 045 € | 5 157 € | 4 360 € | 3 392 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 9 950 € | 9 307 € | 8 523 € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 9 509 € | 7 469 € | 8 154 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 2 864 € | 0 € | 0 € | 166 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 110 € | 2 206 € | 166 € | 685 € |
| Záväzky | 243 € | 441 € | 1 838 € | 369 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 243 € | 441 € | 1 838 € | 369 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Mlynarovičova 6, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 6, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 6, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mlynarovičova 6, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.