Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36612618・Ňagov 46, 06801 Medzilaborce・Založené 2006
Obrat 2025
28 tis. €
+31 %Zisk 2025
2 125 €
−64 %Aktíva
37 tis. €
+80 %Vlastný kapitál
9 825 €
−28 %Zadlženosť
73,2 %
+40 ppHrubá marža
28,5 %
−7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,6 %
−20 ppZisk / výnosy
ROA
5,8 %
−23 ppRentabilita aktív
ROE
21,6 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,73
−76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 970 €
−58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,5 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 106 €
−152 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 44 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 630 € | 3 867 € | 7 662 € | 7 990 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 44 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € | 28 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 813 € | 2 355 € | 5 890 € | 2 125 € |
| Daň z príjmov | 994 € | 540 € | 1 173 € | 845 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 37 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 380 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 37 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 10 tis. € | 14 tis. € | 9 825 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −1 586 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 813 € | 2 355 € | 5 890 € | 2 125 € |
| Záväzky | 5 451 € | 5 998 € | 6 742 € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 451 € | 5 998 € | 6 742 € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Ňagov 46, 06801 Medzilaborce, Slovenská republika
Adresa Ňagov 46, 06801 Medzilaborce, Slovenská republika
Adresa Ňagov 46, 06801 Medzilaborce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.