Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36614092・Rozmarínova 18, 94501 Komárno・Založené 2006
Obrat 2020
165 €
Zisk 2020
−1 303 €
+53 %Aktíva
3,05 mil. €
−0,0 %Vlastný kapitál
180 tis. €
−0,7 %Zadlženosť
94,1 %
Hrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-789,7 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,0 %
Rentabilita aktív
ROE
-0,7 %
+0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
−0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 303 €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
159 tis. €
−0,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
375,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,41 mil. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | −2 283 € | −2 091 € | −1 080 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,41 mil. € | 720 € | 0 € | 165 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | −5 899 € | −2 756 € | −1 303 € |
| Daň z príjmov | 2 880 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 880 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,43 mil. € | 2,86 mil. € | 3,05 mil. € | 3,05 mil. € |
| Neobežný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,4 mil. € | 2,83 mil. € | 3,02 mil. € | 3,02 mil. € |
| Zásoby | 1,08 mil. € | 2,18 mil. € | 2,3 mil. € | 2,3 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 281 tis. € | 648 tis. € | 718 tis. € | 718 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 3 748 € | 1 397 € | 207 € |
| Časové rozlíšenie | 209 € | 84 € | 89 € | 180 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,43 mil. € | 2,86 mil. € | 3,05 mil. € | 3,05 mil. € |
| Vlastné imanie | 190 tis. € | 184 tis. € | 182 tis. € | 180 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 332 € | 332 € | 332 € | 332 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 33 tis. € | 27 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | −5 899 € | −2 756 € | −1 303 € |
| Záväzky | 1,24 mil. € | 2,67 mil. € | 2,87 mil. € | 2,87 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,21 mil. € | 2,67 mil. € | 2,86 mil. € | 2,86 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 26 tis. € | 7 927 € | 6 065 € | 6 065 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 720 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Blaha Lujza utca 5, 2200 Monor, Maďarsko
Adresa Rozgonyi utca 26, 9028 Győr, Maďarsko
Adresa Kossuth Lajos utca, 44, 1 em. 2a., 9025, Győr, Maďarská republika
Adresa Kastély tér, 8, 2890, TATA, Maďarská republika
Adresa Blaha Lujza utca 5, 2200 Monor, Maďarsko
Adresa Rozgonyi utca 26, 9028 Győr, Maďarsko
Adresa Kossuth Lajos utca, 44, 1 em. 2a., 9025, Győr, Maďarská republika
Adresa Kastély tér, 8, 2890, TATA, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.