Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36615196・Nám. Hrdinov 13, 93401 Levice・Založené 2006
Obrat 2025
160 tis. €
+19 %Zisk 2025
47 tis. €
+10 %Aktíva
179 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
172 tis. €
+19 %Zadlženosť
3,9 %
−1,3 ppHrubá marža
83,7 %
−0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
29,2 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
26,1 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
27,2 %
−2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,82
+8,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
60 tis. €
+10 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
125 tis. €
−4,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 103 tis. € | 115 tis. € | 135 tis. € | 145 tis. € |
| Pridaná hodnota | 86 tis. € | 92 tis. € | 114 tis. € | 122 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 103 tis. € | 115 tis. € | 135 tis. € | 160 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € | 47 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 541 € | 8 095 € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 105 tis. € | 119 tis. € | 153 tis. € | 179 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 68 tis. € | 95 tis. € | 139 tis. € | 131 tis. € |
| Zásoby | 32 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 8 745 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 55 tis. € | 86 tis. € | 128 tis. € | 121 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 105 tis. € | 119 tis. € | 153 tis. € | 179 tis. € |
| Vlastné imanie | 96 tis. € | 113 tis. € | 145 tis. € | 172 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 62 tis. € | 78 tis. € | 95 tis. € | 118 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € | 47 tis. € |
| Záväzky | 9 028 € | 5 556 € | 8 004 € | 6 988 € |
| Dlhodobé záväzky | 2 447 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 457 € | 5 378 € | 8 004 € | 6 988 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 124 € | 178 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Pod Urbanom 2374/28, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa 29.augusta 46, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Pod Urbanom 2374/28, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Pod Urbanom 2374/28, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa 29. augusta 46, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa 29. augusta 46, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.