Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36616206・Svrčinovec 200, 02312 Svrčinovec・Založené 2006
Obrat 2025
418 tis. €
−0,6 %Zisk 2025
5 585 €
−52 %Aktíva
90 tis. €
+2,3 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+39 %Zadlženosť
77,7 %
−5,9 ppHrubá marža
10,7 %
−1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
6,2 %
−6,9 ppRentabilita aktív
ROE
27,9 %
−52 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,61
+8,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 505 €
−44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,6 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
32 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 368 tis. € | 396 tis. € | 415 tis. € | 413 tis. € |
| Pridaná hodnota | 35 tis. € | 37 tis. € | 52 tis. € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 373 tis. € | 400 tis. € | 420 tis. € | 418 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 361 € | −6 626 € | 12 tis. € | 5 585 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 118 tis. € | 97 tis. € | 88 tis. € | 90 tis. € |
| Neobežný majetok | 17 tis. € | 12 tis. € | 7 111 € | 6 584 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 12 tis. € | 7 111 € | 6 584 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 101 tis. € | 85 tis. € | 81 tis. € | 83 tis. € |
| Zásoby | 57 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 28 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 9 519 € | 3 221 € | 1 923 € | 7 105 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 118 tis. € | 97 tis. € | 88 tis. € | 90 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 488 € | 2 862 € | 14 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 2 184 € | −4 443 € | 7 109 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 361 € | −6 626 € | 12 tis. € | 5 585 € |
| Záväzky | 108 tis. € | 94 tis. € | 73 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 492 € | 4 391 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 68 tis. € | 54 tis. € | 52 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 18 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Rezervy | 2 885 € | 3 108 € | 2 912 € | 3 152 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Podzávoz 2715, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Podzávoz 2715, Čadca, Slovenská republika
Adresa Podzávoz 2715, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Podzávoz 2715, Čadca, Slovenská republika
Adresa Podzávoz 2715, Čadca, Slovenská republika
Adresa Podzávoz 2715, Čadca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.