Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

DALconto Plus, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36617768Škultétyho 4720/2A, 95501 TopoľčanyZaložené 2006

Obrat 2025

46 tis. €

+7,2 %
IČO
36617768
DIČ
2022222818
IČ DPH
Sídlo
DALconto Plus, s.r.o.Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany
Dátum vzniku
piatok 7. júla 2006
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/18339/N

Zisk 2025

13 tis. €

+98 %

Aktíva

58 tis. €

+18 %

Vlastný kapitál

52 tis. €

+30 %

Zadlženosť

9,5 %

−8,5 pp

Hrubá marža

80,3 %

+13 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+98 %
2 797 €4 903 €6 416 €−13 tis. €7 083 €16 tis. €−1 576 €−28 tis. €9 460 €13 tis. €6 640 €13 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+7,2 %
46 tis. €49 tis. €48 tis. €48 tis. €44 tis. €39 tis. €39 tis. €39 tis. €40 tis. €42 tis. €42 tis. €46 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

28,9 %

+13 pp

Zisk / výnosy

ROA

22,8 %

+9,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

25,2 %

+8,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

12,97

+109 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

+88 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,4 %

−4,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

53 tis. €

+30 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-0,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

46 tis. €201449 tis. €201548 tis. €201650 tis. €201750 tis. €201839 tis. €201939 tis. €202039 tis. €202140 tis. €202242 tis. €202342 tis. €202446 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru40 tis. €42 tis. €42 tis. €46 tis. €
Pridaná hodnota30 tis. €35 tis. €28 tis. €37 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti40 tis. €42 tis. €42 tis. €46 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení9 460 €13 tis. €6 640 €13 tis. €
Daň z príjmov1 719 €2 285 €1 172 €1 536 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok58 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie52 tis. €
  • Záväzky5 496 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom27 tis. €40 tis. €49 tis. €58 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok27 tis. €40 tis. €49 tis. €58 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €664 €
Krátkodobé pohľadávky3 826 €4 168 €3 716 €5 519 €
Finančné účty23 tis. €36 tis. €45 tis. €52 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky27 tis. €40 tis. €49 tis. €58 tis. €
Vlastné imanie22 tis. €34 tis. €40 tis. €52 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov4 793 €14 tis. €26 tis. €32 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení9 460 €13 tis. €6 640 €13 tis. €
Záväzky5 635 €5 426 €8 824 €5 496 €
Dlhodobé záväzky1 949 €998 €722 €414 €
Krátkodobé záväzky3 463 €4 259 €7 893 €4 453 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy223 €169 €209 €629 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

868 €2 115 €1 304 €2 010 €1 883 €4 185 €4 157 €2 184 €1 719 €2 285 €1 172 €1 536 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dátPlatné od piatok 7. júla 2006
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 7. júla 2006
  • činnosť účtovných poradcovPlatné od piatok 7. júla 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )Platné od piatok 7. júla 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod )Platné od piatok 7. júla 2006
  • podnikateľské poradenstvoPlatné od piatok 7. júla 2006
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromPlatné od piatok 7. júla 2006
  • požičiavane náhradných nosičov zvuku a obrazuPlatné od piatok 7. júla 2006
  • reklamné činnostiPlatné od piatok 7. júla 2006
  • sprostredkovanie obchodu, služieb a výrobyPlatné od piatok 7. júla 2006

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod štvrtok 4. augusta 2022

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 7. júla 2006

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

  • Konateľutorok 15. februára 2011 – utorok 16. augusta 2022

    Adresa A. Grznára 2045/17, 95501 Topoľčany, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 7. júla 2006 – utorok 16. augusta 2022

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 17. augusta 2022

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 29. mája 2012 – utorok 16. augusta 2022

    Adresa A. Grznára 2045/17, 95501 Topoľčany, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 26. februára 2011 – pondelok 28. mája 2012

    Adresa A. Grznára 2045/17, 95501 Topoľčany, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 26. februára 2011 – pondelok 28. mája 2012

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 11. decembra 2009 – piatok 25. februára 2011

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 7. júla 2006 – štvrtok 10. decembra 2009

    Adresa Pod Kaštieľom 481/28D, 95501 Tovarníky, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/18339/N
Hlavná činnosť
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
DALconto Plus, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

DALconto Plus, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A, 95501 Topoľčany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.