Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

P.I.C. Slovakia s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36619469Vígľaš, Pstruša č. 698, 962 12 DetvaZaložené 2003

Obrat 2025

718 tis. €

−12 %
IČO
36619469
DIČ
2021742569
IČ DPH
SK2021742569, podľa §4, registrácia od utorok 27. apríla 2004
Sídlo
P.I.C. Slovakia s.r.o.Vígľaš, Pstruša č. 698 962 12 Detva
Dátum vzniku
streda 30. júla 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/8502/S

Zisk 2025

−143 tis. €

−177 %

Aktíva

1,65 mil. €

−9,4 %

Vlastný kapitál

871 tis. €

−14 %

Zadlženosť

47,3 %

+2,9 pp

Hrubá marža

25,3 %

−7,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−177 %
1 337 €−20 tis. €985 €488 €−37 €−7 408 €−655 €−25 tis. €144 €−2 930 €−52 tis. €−143 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−15 %
450 tis. €450 tis. €495 tis. €582 tis. €694 tis. €711 tis. €661 tis. €666 tis. €820 tis. €722 tis. €837 tis. €711 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-19,9 %

−14 pp

Zisk / výnosy

ROA

-8,6 %

−5,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

-16,4 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,82

+5,4 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−139 tis. €

−191 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,8 %

+5,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−43 tis. €

+35 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

441 tis. €2014453 tis. €2015524 tis. €2016591 tis. €2017715 tis. €2018689 tis. €2019728 tis. €2020674 tis. €2021835 tis. €2022762 tis. €2023813 tis. €2024718 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru820 tis. €722 tis. €837 tis. €711 tis. €
Pridaná hodnota256 tis. €290 tis. €272 tis. €180 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti835 tis. €762 tis. €813 tis. €718 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení144 €−2 930 €−52 tis. €−143 tis. €
Daň z príjmov1 696 €455 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná1 696 €455 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1,45 mil. €
  • Obežný majetok195 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 486 €

Pasíva

  • Vlastné imanie871 tis. €
  • Záväzky781 tis. €
  • Časové rozlíšenie120 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom1,96 mil. €1,98 mil. €1,82 mil. €1,65 mil. €
Neobežný majetok1,8 mil. €1,69 mil. €1,59 mil. €1,45 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €1,69 mil. €1,59 mil. €1,45 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok164 tis. €263 tis. €230 tis. €195 tis. €
Zásoby41 tis. €110 tis. €78 tis. €63 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky88 tis. €96 tis. €82 tis. €79 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty35 tis. €56 tis. €69 tis. €52 tis. €
Časové rozlíšenie−1 698 €23 tis. €1 078 €2 486 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky1,96 mil. €1,98 mil. €1,82 mil. €1,65 mil. €
Vlastné imanie1,07 mil. €1,07 mil. €1,01 mil. €871 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
Fondy a iné zložky vlastného imania664 €664 €664 €664 €
HV minulých rokov−72 tis. €−72 tis. €−76 tis. €−128 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení144 €−2 930 €−52 tis. €−143 tis. €
Záväzky890 tis. €911 tis. €809 tis. €781 tis. €
Dlhodobé záväzky345 tis. €470 tis. €499 tis. €477 tis. €
Krátkodobé záväzky293 tis. €306 tis. €295 tis. €237 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €60 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé248 tis. €129 tis. €9 886 €0 €
Rezervy4 279 €5 926 €4 767 €6 118 €
Časové rozlíšenie2 273 €−435 €112 €120 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 011 €969 €978 €2 880 €1 535 €1 417 €1 156 €0 €1 696 €455 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 836,16 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • - výroba jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od utorok 11. októbra 2016
  • - výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovPlatné od utorok 11. októbra 2016
  • - výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovPlatné od utorok 11. októbra 2016
  • - výroba výrobkov z papieraPlatné od utorok 11. októbra 2016
  • - výroba, montáž výrobkov z plastov, obalov z plastovPlatné od utorok 7. septembra 2004
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod / v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 30. júla 2003
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 30. júla 2003
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 30. júla 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 7
  • Konateľod piatok 16. septembra 2016

    Adresa B. S. Timravy 1716/9, 96205 Hriňová, Slovenská republika

  • Konateľod pondelok 10. augusta 2009

    Adresa Wimbledon Park Road 87, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

  • Konateľpiatok 16. septembra 2016 – streda 21. decembra 2016

    Adresa B. S. Timravy 1716/9, 96205 Hriňová, Slovenská republika

  • Konateľpondelok 10. augusta 2009 – pondelok 10. októbra 2016

    Adresa Boddicott Close, 11, SW195PT, London, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

  • Konateľštvrtok 29. júla 2004 – utorok 2. augusta 2005

    Adresa Školská 16, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 29. júla 2004 – pondelok 10. októbra 2016

    Adresa J. Palárika 15, Prievidza III - Necpaly, Slovenská republika

  • Konateľstreda 30. júla 2003 – pondelok 6. septembra 2004

    Adresa B.S.Timravy 1716/9, Hriňová, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 11
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 11. októbra 2016

    Adresa Wimbledon Park Road 87, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 6. októbra 2009 – pondelok 10. októbra 2016

    Adresa Wimbledon Park Road 87, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

    Podiel75 %Vklad4 980 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 6. októbra 2009 – pondelok 10. októbra 2016

    Adresa J. Palárika 15, Prievidza III - Necpaly, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 660 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 6. mája 2008 – pondelok 5. októbra 2009

    Adresa B. S. Timravy 1716/9, 96205 Hriňová, Slovenská republika

    Podiel24 %Vklad48 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 17. augusta 2006 – pondelok 5. mája 2008

    Adresa J. Bánika 27/1986, 96001 Zvolen, Slovenská republika

    Podiel24 %Vklad48 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. augusta 2005 – pondelok 5. októbra 2009

    Adresa J. Palárika 15, Prievidza III - Necpaly, Slovenská republika

    Podiel76 %Vklad152 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 7. septembra 2004 – utorok 2. augusta 2005

    Adresa Školská 16, 96801 Nová Baňa, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad50 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 7. septembra 2004 – utorok 2. augusta 2005

    Adresa J. Palárika 15, Prievidza III - Necpaly, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad102 000 SKK
  • Milan LagoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 7. septembra 2004 – streda 16. augusta 2006

    Adresa 1. mája 1, 96001 Zvolen, Slovenská republika

    Podiel24 %Vklad48 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. júla 2003 – pondelok 6. septembra 2004

    Adresa J.Palárika 918/15, Prievidza III - Necpaly, Slovenská republika

    Podiel33 %Vklad66 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/8502/S
Hlavná činnosť
Výroba plastových obalov
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 30. júla 2003Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spoločenkou zmluvou zo dňa 3.7.2003 podľa ust. §-u 105 a nasl. Zákona č. 513/91 Zb..
P.I.C. Slovakia s.r.o.

Sídlo spoločnosti

P.I.C. Slovakia s.r.o.

Vígľaš, Pstruša č. 698, 962 12 Detva

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.