Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36619540・Mieru 68/70, 98511 Halič・Založené 2003
Obrat 2025
248 tis. €
+8,0 %Zisk 2025
−3 922 €
−241 %Aktíva
186 tis. €
−3,2 %Vlastný kapitál
11 tis. €
−27 %Zadlženosť
94,2 %
+1,9 ppHrubá marža
51,5 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,6 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
-2,1 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
-36,4 %
−55 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,22
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 962 €
−179 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-32,4 %
−58 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−111 tis. €
−40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 220 tis. € | 269 tis. € | 225 tis. € | 225 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 124 tis. € | 110 tis. € | 116 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 351 tis. € | 304 tis. € | 230 tis. € | 248 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 046 € | −896 € | 2 789 € | −3 922 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 297 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 297 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 133 tis. € | 147 tis. € | 192 tis. € | 186 tis. € |
| Neobežný majetok | 115 tis. € | 100 tis. € | 135 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 115 tis. € | 100 tis. € | 135 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 46 tis. € | 56 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 4 421 € | 4 978 € | 4 933 € | 5 744 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 365 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 742 € | 1 048 € | 9 811 € | 1 212 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 965 € | 40 tis. € | 41 tis. € | 24 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 216 € | 1 128 € | 1 046 € | 1 662 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 133 tis. € | 147 tis. € | 192 tis. € | 186 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 4 465 € | 5 511 € | 4 615 € | 7 404 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 046 € | −896 € | 2 789 € | −3 922 € |
| Záväzky | 120 tis. € | 135 tis. € | 178 tis. € | 175 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 18 tis. € | 11 tis. € | 40 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 95 tis. € | 120 tis. € | 135 tis. € | 142 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 6 610 € | 4 419 € | 1 795 € | 3 247 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Stupavská 6639/61, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wilsonova 2737/3, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stupavská 61, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa M.R.Štefánika 27, Halič, Slovenská republika
Adresa Stupavská 6639/61, Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa Lipová 332/3, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Stupavská 6639/61, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa Lipová 332/3, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Lipová 332/3, 98511 Halič, Slovenská republika
Adresa Stupavská 6639/61, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa Stupavská 6639/61, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa Stupavská 6639/61, Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa M.R.Štefánika 27, Halič, Slovenská republika
Adresa M.R.Štefánika 27, Halič, Slovenská republika
Adresa Stupavská 6639/61, Bratislava - Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.