Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Restcom s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36620262Tatranská 48, 97411 Banská BystricaZaložené 2003

Obrat 2024

58 tis. €

+16 %
IČO
36620262
DIČ
2021748707
IČ DPH
Sídlo
Restcom s.r.o.Tatranská 48 97411 Banská Bystrica
Dátum vzniku
streda 17. septembra 2003
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/8593/S

Zisk 2024

−14 tis. €

−228 %

Aktíva

10 tis. €

−59 %

Vlastný kapitál

−13 tis. €

−1 129 %

Zadlženosť

226,4 %

+131 pp

Hrubá marža

26,3 %

−25 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−228 %
769 €2 546 €−7 689 €492 €1 392 €4 090 €−5 524 €1 516 €4 902 €−4 358 €−14 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−20 %
43 tis. €39 tis. €31 tis. €25 tis. €33 tis. €30 tis. €26 tis. €22 tis. €47 tis. €50 tis. €40 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-24,7 %

−16 pp

Zisk / výnosy

ROA

-138,6 %

−121 pp

Rentabilita aktív

ROE

109,7 %

+454 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,46

+22 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−14 tis. €

−220 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,4 %

−2,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−12 tis. €

+16 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-0,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

45 tis. €201440 tis. €201531 tis. €201625 tis. €201733 tis. €201830 tis. €201938 tis. €202034 tis. €202150 tis. €202250 tis. €202358 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru22 tis. €47 tis. €50 tis. €40 tis. €
Pridaná hodnota12 tis. €22 tis. €25 tis. €10 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti34 tis. €50 tis. €50 tis. €58 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 516 €4 902 €−4 358 €−14 tis. €
Daň z príjmov127 €398 €0 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok10 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−13 tis. €
  • Záväzky23 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom7 076 €9 943 €25 tis. €10 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €16 tis. €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €16 tis. €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok7 076 €9 943 €8 649 €10 tis. €
Zásoby4 178 €5 464 €7 117 €8 312 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky577 €0 €0 €1 000 €
Finančné účty2 321 €4 479 €1 532 €1 006 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky7 076 €9 943 €25 tis. €10 tis. €
Vlastné imanie723 €5 625 €1 267 €−13 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov−7 432 €−5 916 €−1 014 €−5 372 €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 516 €4 902 €−4 358 €−14 tis. €
Záväzky6 353 €4 318 €24 tis. €23 tis. €
Dlhodobé záväzky686 €784 €937 €1 102 €
Krátkodobé záväzky3 862 €3 534 €23 tis. €22 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 805 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €0 €73 €0 €127 €398 €0 €340 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • - administratívne prácePlatné od streda 17. septembra 2003
  • - činnosť organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 17. septembra 2003
  • - faktoringPlatné od streda 17. septembra 2003
  • - forfaitingPlatné od streda 17. septembra 2003
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 17. septembra 2003
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod)Platné od streda 17. septembra 2003
  • - predaj na priamu konzumáciu alkohlických a nealkoholických nápojovPlatné od streda 17. septembra 2003
  • - predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsitých a bezmäsitých jedál a ich prílohPlatné od streda 17. septembra 2003
  • - prenájom motorových vozidielPlatné od streda 17. septembra 2003
  • - reklamná činnosť a propagačná činnosťPlatné od streda 17. septembra 2003

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod streda 17. septembra 2003

    Adresa Nám. Gen. M. R. Štefánika 6/7, 97701 Brezno, Slovenská republika

  • Konateľod streda 17. septembra 2003

    Adresa Československej armády 72/60, 97701 Brezno, Slovenská republika

  • Július ZacharZaniknuté
    Konateľstreda 17. septembra 2003 – streda 15. júla 2020

    Adresa Rázusova 61, Brezno, Slovenská republika

  • Juraj ZacharZaniknuté
    Konateľstreda 17. septembra 2003 – streda 15. júla 2020

    Adresa Rázusova 61, Brezno, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 16. júla 2020

    Adresa Československej armády 72/60, 97701 Brezno, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Július ZacharZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 20. apríla 2010 – streda 15. júla 2020

    Adresa Rázusova 61, Brezno, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad996 EUR
  • Juraj ZacharZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 20. apríla 2010 – streda 15. júla 2020

    Adresa Rázusova 61, Brezno, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad5 643 EUR
  • Július ZacharZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 17. septembra 2003 – pondelok 19. apríla 2010

    Adresa Rázusova 61, Brezno, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad30 000 SKK
  • Juraj ZacharZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 17. septembra 2003 – pondelok 19. apríla 2010

    Adresa Rázusova 61, Brezno, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad170 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/8593/S
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • štvrtok 8. januára 2004. Na valnom zhromaždení konanom dňa 19.12.2003 bola schválená zmena spoločenskej zmluvy a jej úplné znenie.
  • streda 17. septembra 2003Spoločnosť s ručením obmedzeným bola založená spolo- čenskou zmluvou, zo dňa 10.09.2003, v zmysle §§ 28, 105 a nasl. Obchod. zák..
Restcom s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Restcom s.r.o.

Tatranská 48, 97411 Banská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.