Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36621889・Štúrova 2, 96001 Zvolen・Založené 2003
Obrat 2025
6 825 €
−4,7 %Zisk 2025
3 039 €
+2,6 %Aktíva
30 tis. €
+9,8 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+14 %Zadlženosť
13,9 %
−2,8 ppHrubá marža
54,7 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,5 %
+3,2 ppZisk / výnosy
ROA
10,3 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
11,9 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,13
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 379 €
−3,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−4,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 775 € | 6 995 € | 7 158 € | 6 825 € |
| Pridaná hodnota | 4 311 € | 3 492 € | 3 779 € | 3 732 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 775 € | 6 995 € | 7 158 € | 6 825 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 403 € | 2 713 € | 2 961 € | 3 039 € |
| Daň z príjmov | 601 € | 479 € | 523 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € |
| Neobežný majetok | 171 € | 171 € | 171 € | 171 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 171 € | 171 € | 171 € | 171 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 092 € | 3 753 € | 4 059 € | 4 484 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 30 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € |
| HV minulých rokov | 6 113 € | 9 516 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 403 € | 2 713 € | 2 961 € | 3 039 € |
| Záväzky | 3 430 € | 3 968 € | 4 520 € | 4 129 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 430 € | 3 968 € | 4 520 € | 4 129 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Jedľová 1364/3, Zvolen, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jedľová 1364/3, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Jedľová 1364/3, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Dolinky 1335/1, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.