Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36628069・Družstevná 107, 97632 Badín・Založené 2004
Obrat 2025
352 tis. €
+0,5 %Zisk 2025
9 318 €
+48 %Aktíva
186 tis. €
−23 %Vlastný kapitál
134 tis. €
−3,4 %Zadlženosť
28,1 %
−15 ppHrubá marža
20,4 %
+4,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
7,0 %
+2,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,26
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+8,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
102 tis. €
−0,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 330 tis. € | 358 tis. € | 350 tis. € | 352 tis. € |
| Pridaná hodnota | 63 tis. € | 44 tis. € | 56 tis. € | 72 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 330 tis. € | 362 tis. € | 350 tis. € | 352 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 260 € | 2 742 € | 6 315 € | 9 318 € |
| Daň z príjmov | 990 € | 1 589 € | 4 559 € | 2 507 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 206 tis. € | 213 tis. € | 242 tis. € | 186 tis. € |
| Neobežný majetok | 34 tis. € | 56 tis. € | 47 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 34 tis. € | 56 tis. € | 47 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 173 tis. € | 157 tis. € | 195 tis. € | 147 tis. € |
| Zásoby | 14 tis. € | 28 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 72 tis. € | 64 tis. € | 60 tis. € |
| Finančné účty | 95 tis. € | 58 tis. € | 108 tis. € | 66 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 206 tis. € | 213 tis. € | 242 tis. € | 186 tis. € |
| Vlastné imanie | 169 tis. € | 146 tis. € | 139 tis. € | 134 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 159 tis. € | 136 tis. € | 125 tis. € | 117 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 260 € | 2 742 € | 6 315 € | 9 318 € |
| Záväzky | 37 tis. € | 67 tis. € | 104 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 539 € | 655 € | 768 € | 936 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 50 tis. € | 93 tis. € | 45 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 15 tis. € | 10 tis. € | 5 387 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 041 € | 1 352 € | 300 € | 923 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Radvanská 508/23, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 74, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Družstevná 74, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Družstevná 74, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Severná 16, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Radvanská 508/23, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Radvanská 6138/30, 97405 Banská Bystrica - Kráľová, Slovenská republika
Adresa Družstevná 74, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Severná 16, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Severná 16, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 74, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Družstevná 74, 97632 Badín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.