Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36628646・Víťazná 12, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2004
Obrat 2025
80 tis. €
−22 %Zisk 2025
−716 €
+13 %Aktíva
280 tis. €
−3,0 %Vlastný kapitál
241 tis. €
−0,3 %Zadlženosť
14,2 %
−2,3 ppHrubá marža
41,0 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,9 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
Rentabilita aktív
ROE
-0,3 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,03
+38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
244 €
+77 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
393,4 %
−302 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
224 tis. €
+10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 80 tis. € | 115 tis. € | 93 tis. € | 80 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 49 tis. € | 26 tis. € | 33 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 105 tis. € | 128 tis. € | 102 tis. € | 80 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 21 tis. € | −822 € | −716 € |
| Daň z príjmov | 6 329 € | 5 881 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 329 € | 5 881 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 262 tis. € | 298 tis. € | 289 tis. € | 280 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 77 tis. € | 59 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 31 tis. € | 72 tis. € | 56 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 6 000 € | 4 500 € | 3 000 € | 1 500 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 217 tis. € | 220 tis. € | 225 tis. € | 242 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 173 tis. € | 176 tis. € | 179 tis. € | 179 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 44 tis. € | 43 tis. € | 47 tis. € | 63 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 7 600 € | 1 757 € | 5 010 € | 2 877 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 262 tis. € | 298 tis. € | 289 tis. € | 280 tis. € |
| Vlastné imanie | 221 tis. € | 242 tis. € | 241 tis. € | 241 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 665 € | 665 € | 665 € | 665 € |
| HV minulých rokov | 191 tis. € | 214 tis. € | 235 tis. € | 234 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 21 tis. € | −822 € | −716 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 56 tis. € | 48 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 182 € | 182 € | 182 € | 182 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 32 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 11 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
44 registrovaných činností
Adresa Víťazná 12, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa Repašského 2, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Víťazná 12, 83106 Bratislava - Rača, Slovenská republika
Adresa Víťazná 12, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Repašského 2, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Repašského 2, 84102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
A & Z ACOUSTICS s.r.o.
Víťazná 12, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.