Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36631884・M. Bodického 1514/11, 05001 Revúca・Založené 2004
Obrat 2025
2,34 mil. €
−3,0 %Zisk 2025
−20 tis. €
−113 %Aktíva
901 tis. €
−26 %Vlastný kapitál
444 tis. €
−42 %Zadlženosť
50,7 %
+14 ppHrubá marža
17,5 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,9 %
−7,0 ppZisk / výnosy
ROA
-2,2 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
-4,5 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,59
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−16 tis. €
−108 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-26,2 %
−48 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
266 tis. €
−54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,07 mil. € | 5,88 mil. € | 2,42 mil. € | 2,32 mil. € |
| Pridaná hodnota | 789 tis. € | 1,48 mil. € | 524 tis. € | 405 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,07 mil. € | 5,89 mil. € | 2,42 mil. € | 2,34 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 502 tis. € | 1,03 mil. € | 149 tis. € | −20 tis. € |
| Daň z príjmov | 134 tis. € | 274 tis. € | 42 tis. € | 4 163 € |
| Daň z príjmov splatná | 138 tis. € | 275 tis. € | 42 tis. € | 4 163 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,47 mil. € | 2,2 mil. € | 1,21 mil. € | 901 tis. € |
| Neobežný majetok | 266 tis. € | 242 tis. € | 190 tis. € | 177 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 266 tis. € | 242 tis. € | 190 tis. € | 177 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,2 mil. € | 1,95 mil. € | 1,02 mil. € | 717 tis. € |
| Zásoby | 337 € | 14 tis. € | 333 € | 21 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 697 tis. € | 1,4 mil. € | 934 tis. € | 597 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 504 tis. € | 540 tis. € | 68 tis. € | 85 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 674 € | 4 722 € | 3 927 € | 6 924 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,47 mil. € | 2,2 mil. € | 1,21 mil. € | 901 tis. € |
| Vlastné imanie | 520 tis. € | 1,05 mil. € | 765 tis. € | 444 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 598 tis. € | 446 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 502 tis. € | 1,03 mil. € | 149 tis. € | −20 tis. € |
| Záväzky | 952 tis. € | 1,15 mil. € | 446 tis. € | 457 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −10 tis. € | −11 tis. € | 4 543 € | 4 950 € |
| Krátkodobé záväzky | 962 tis. € | 1,16 mil. € | 441 tis. € | 451 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 300 € | 600 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 319 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Svornosti 469/20, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa M. Bodického 1514/11, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Komenského 1208/17, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Svornosti 469/20, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa M. Bodického 1514/11, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Svornosti 469/20, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa M. Bodického 1514/11, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Svornosti 469/20, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa M. Bodického 1514/11, 05001 Revúca, Slovenská republika
Adresa Svornosti 469/20, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Komenského 1208/17, 05001 Revúca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.