Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36632601・V. P. Tótha 1081/17, 96001 Zvolen・Založené 2004
Obrat 2025
776 tis. €
+55 %Zisk 2025
48 tis. €
+387 %Aktíva
297 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
237 tis. €
+25 %Zadlženosť
20,2 %
−3,3 ppHrubá marža
39,6 %
+4,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,2 %
+9,5 ppZisk / výnosy
ROA
16,1 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
20,2 %
+29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,52
+36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
52 tis. €
+454 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,4 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
190 tis. €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 471 tis. € | 839 tis. € | 498 tis. € | 762 tis. € |
| Pridaná hodnota | 184 tis. € | 303 tis. € | 173 tis. € | 302 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 475 tis. € | 840 tis. € | 500 tis. € | 776 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 24 tis. € | 92 tis. € | −17 tis. € | 48 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 938 € | 24 tis. € | 1 920 € | 4 416 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 189 tis. € | 289 tis. € | 247 tis. € | 297 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 42 tis. € | 66 tis. € | 53 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 42 tis. € | 66 tis. € | 53 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 150 tis. € | 248 tis. € | 181 tis. € | 244 tis. € |
| Zásoby | 26 tis. € | 49 tis. € | 36 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 43 tis. € | 47 tis. € | 59 tis. € | 100 tis. € |
| Finančné účty | 81 tis. € | 152 tis. € | 87 tis. € | 120 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 189 tis. € | 289 tis. € | 247 tis. € | 297 tis. € |
| Vlastné imanie | 138 tis. € | 206 tis. € | 189 tis. € | 237 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 103 tis. € | 103 tis. € | 195 tis. € | 179 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 24 tis. € | 92 tis. € | −17 tis. € | 48 tis. € |
| Záväzky | 50 tis. € | 83 tis. € | 58 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 409 € | 574 € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 80 tis. € | 54 tis. € | 54 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 132 € | 3 886 € | 3 300 € | 5 328 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Slatinské Lazy 310, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Adresa Slatinské Lazy 32, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Adresa Slatinské Lazy 176, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Adresa Slatinské Lazy 310, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Adresa Slatinské Lazy 32, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Adresa Slatinské Lazy 176, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Adresa Slatinské Lazy 176, 96225 Slatinské Lazy, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.