Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36634719・L. Novomeského 124/10, 96001 Zvolen・Založené 2005
Obrat 2025
1,52 mil. €
−45 %Zisk 2025
−50 tis. €
−425 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
610 tis. €
+11 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
152 tis. €
−25 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
75,1 %
+12 ppZáväzky / aktíva celkomHrubá marža
1,6 %
−1,1 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,3 %
−3,8 ppZisk / výnosy
Zisková marža
-3,3 %
−3,9 ppZisk / tržby
ROA
-8,2 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
-32,7 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
-3,2 %
−3,7 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
1,6 %
−1,1 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
−46 tis. €
−334 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,4 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,26 mil. € | 3,73 mil. € | 2,75 mil. € | 1,51 mil. € |
| Pridaná hodnota | 111 tis. € | 153 tis. € | 75 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,27 mil. € | 3,75 mil. € | 2,78 mil. € | 1,52 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 66 tis. € | 15 tis. € | −50 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 367 € | 18 tis. € | 4 301 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 367 € | 18 tis. € | 4 301 € | 3 840 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 36 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 577 tis. € | 689 tis. € | 547 tis. € | 610 tis. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 70 tis. € | 40 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 70 tis. € | 40 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 532 tis. € | 613 tis. € | 500 tis. € | 526 tis. € |
| Zásoby | 336 tis. € | 277 tis. € | 250 tis. € | 300 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 95 tis. € | 91 tis. € | 101 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 100 tis. € | 245 tis. € | 149 tis. € | 119 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 424 € | 6 165 € | 7 000 € | 6 654 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 577 tis. € | 689 tis. € | 547 tis. € | 610 tis. € |
| Vlastné imanie | 121 tis. € | 187 tis. € | 202 tis. € | 152 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 78 tis. € | 114 tis. € | 179 tis. € | 195 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 66 tis. € | 15 tis. € | −50 tis. € |
| Záväzky | 456 tis. € | 502 tis. € | 345 tis. € | 458 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 173 € | 1 280 € | 1 403 € | 30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 452 tis. € | 498 tis. € | 342 tis. € | 425 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 172 € | 2 387 € | 2 254 € | 2 508 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0
10 registrovaných činností
Adresa Podbeľová 9977/37, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Podbeľová 9977/37, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Podbeľová 9977/37, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.