Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36643980・M. Rázusa 3/1317, 97401 Banská Bystrica・Založené 2005
Obrat 2024
1 077 €
−38 %Zisk 2024
138 €
−48 %Aktíva
130 €
−74 %Vlastný kapitál
130 €
−58 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
65,7 %
+66 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,8 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
106,2 %
+53 ppRentabilita aktív
ROE
106,2 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
162 €
−48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,8 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
0 €
Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 912 € | 2 088 € | 1 740 € | 1 077 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 1 768 € | 0 € | 707 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 912 € | 2 088 € | 1 740 € | 1 077 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 75 € | 907 € | 265 € | 138 € |
| Daň z príjmov | 13 € | 159 € | 47 € | 24 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 80 € | 320 € | 500 € | 130 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 101 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 € | 1 066 € | 312 € | 130 € |
| Vlastné imanie | 75 € | 1 066 € | 312 € | 130 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 75 € | 1 066 € | 312 € | 162 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 3, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.