Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36645303・Družby 14, 97404 Banská Bystrica・Založené 2006
Obrat 2025
51 tis. €
−12 %Zisk 2025
135 €
−98 %Aktíva
59 tis. €
−20 %Vlastný kapitál
3 694 €
+3,8 %Zadlženosť
93,7 %
−1,5 ppHrubá marža
44,5 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
0,2 %
−9,2 ppRentabilita aktív
ROE
3,7 %
−191 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,91
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 226 €
−85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
89,0 %
+75 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3 371 €
+83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 159 € | 12 tis. € | 10 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 47 tis. € | 45 tis. € | 58 tis. € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −314 € | 1 045 € | 6 932 € | 135 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 127 € | 1 091 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 46 tis. € | 73 tis. € | 59 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 13 tis. € | 46 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 20 tis. € | 13 tis. € | 46 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 33 tis. € | 27 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 16 tis. € | 7 827 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 141 € | 13 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 4 678 € | 8 913 € | 5 471 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 46 tis. € | 73 tis. € | 59 tis. € |
| Vlastné imanie | −4 418 € | −3 373 € | 3 559 € | 3 694 € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV minulých rokov | −32 tis. € | −32 tis. € | −31 tis. € | −24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −314 € | 1 045 € | 6 932 € | 135 € |
| Záväzky | 60 tis. € | 50 tis. € | 70 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 835 € | 1 086 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 39 tis. € | 47 tis. € | 37 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 9 295 € | 6 759 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 536 € | 2 536 € | 6 759 € | 5 198 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Uhlisko 376, 97675 Jasenie, Slovenská republika
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 80, 96268 Hontianske Tesáre, Slovenská republika
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šalgotarjánska 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Uhlisko 376, 97675 Jasenie, Slovenská republika
Adresa Uhlisko 376, 97675 Jasenie, Slovenská republika
Adresa Dvorníky 80, 96268 Hontianske Tesáre, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.