Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36645982・Balkán 53, 96001 Zvolen・Založené 2006
Obrat 2024
301 tis. €
+65 %Zisk 2024
31 tis. €
+23 %Aktíva
413 tis. €
+2,3 %Vlastný kapitál
288 tis. €
+11 %Zadlženosť
30,2 %
−5,2 ppHrubá marža
71,9 %
+2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,1 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
7,4 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
10,6 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,29
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
39 tis. €
+22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
373 tis. €
−0,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 177 tis. € | 161 tis. € | 176 tis. € | 229 tis. € |
| Pridaná hodnota | 135 tis. € | 124 tis. € | 122 tis. € | 165 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 181 tis. € | 168 tis. € | 183 tis. € | 301 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 33 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 857 € | 5 250 € | 6 891 € | 8 205 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 324 tis. € | 330 tis. € | 403 tis. € | 413 tis. € |
| Neobežný majetok | 626 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 626 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 323 tis. € | 330 tis. € | 403 tis. € | 413 tis. € |
| Zásoby | 5 472 € | 5 175 € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 14 tis. € | 8 613 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 299 tis. € | 311 tis. € | 378 tis. € | 384 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 324 tis. € | 330 tis. € | 403 tis. € | 413 tis. € |
| Vlastné imanie | 217 tis. € | 236 tis. € | 261 tis. € | 288 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 177 tis. € | 209 tis. € | 228 tis. € | 250 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 33 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € |
| Záväzky | 106 tis. € | 95 tis. € | 143 tis. € | 125 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 10 tis. € | 11 tis. € | 9 283 € | 9 867 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 70 tis. € | 43 tis. € | 78 tis. € | 69 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 23 tis. € | 23 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 3 940 € | 5 711 € | 3 517 € | 5 472 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Hájnická 11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Hájnická 11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Hájnická 11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Za školou 1143/11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Hájnická 11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Hájnická 11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Adresa Hájnická 11, 96231 Sliač, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.