Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36648396・Strmá 3362/30, 97411 Banská Bystrica・Založené 2006
Obrat 2025
390 tis. €
−22 %Zisk 2025
−54 tis. €
−17 %Aktíva
25 tis. €
+64 %Vlastný kapitál
−296 tis. €
−23 %Zadlženosť
1 263,0 %
−395 ppHrubá marža
19,9 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14,0 %
−4,6 ppZisk / výnosy
ROA
-213,9 %
+86 ppRentabilita aktív
ROE
18,4 %
−0,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,08
+47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−52 tis. €
−18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,7 %
+0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−294 tis. €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 351 tis. € | 435 tis. € | 498 tis. € | 390 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 269 € | 73 tis. € | 149 tis. € | 77 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 382 tis. € | 456 tis. € | 498 tis. € | 390 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −129 tis. € | −58 tis. € | −46 tis. € | −54 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € | 25 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 488 € | 3 488 € | 2 354 € | 1 219 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 488 € | 3 488 € | 2 354 € | 1 219 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 28 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Zásoby | 5 280 € | 3 768 € | 2 371 € | 2 371 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 606 € | 5 310 € | 9 716 € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 285 € | 19 tis. € | 1 043 € | 8 663 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € | 25 tis. € |
| Vlastné imanie | −174 tis. € | −232 tis. € | −241 tis. € | −296 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 44 tis. € | 44 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −687 tis. € | −816 tis. € | −874 tis. € | −921 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −129 tis. € | −58 tis. € | −46 tis. € | −54 tis. € |
| Záväzky | 191 tis. € | 263 tis. € | 257 tis. € | 321 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 939 € | 1 575 € | 2 267 € | 2 717 € |
| Krátkodobé záväzky | 148 tis. € | 262 tis. € | 254 tis. € | 318 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 42 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Strmá 3362/30, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podlavická cesta 3663/11, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Timravy 933/7, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Strmá 3362/30, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podlavická cesta 3663/11, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podlavická cesta 3663/11, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podlavická cesta 3663/11, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podlavická cesta 3663/11, 97409 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Timravy 933/7, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.