Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36654744・Adama Trajana 9/4830, 92101 Piešťany・Založené 2006
Obrat 2025
507 tis. €
+1,3 %Zisk 2025
130 tis. €
+9,6 %Aktíva
699 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
663 tis. €
+24 %Zadlženosť
5,1 %
−1,0 ppHrubá marža
80,9 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,6 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
18,6 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
19,6 %
−2,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,36
+66 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
164 tis. €
+9,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
397 tis. €
+58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 320 tis. € | 417 tis. € | 500 tis. € | 507 tis. € |
| Pridaná hodnota | 260 tis. € | 327 tis. € | 390 tis. € | 410 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 320 tis. € | 417 tis. € | 500 tis. € | 507 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 93 tis. € | 105 tis. € | 118 tis. € | 130 tis. € |
| Daň z príjmov | 25 tis. € | 29 tis. € | 32 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 344 tis. € | 448 tis. € | 568 tis. € | 699 tis. € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 241 tis. € | 288 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 241 tis. € | 288 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 320 tis. € | 207 tis. € | 280 tis. € | 422 tis. € |
| Zásoby | 685 € | 270 € | 506 € | 1 303 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 116 tis. € | 37 tis. € | 40 tis. € | 49 tis. € |
| Finančné účty | 203 tis. € | 170 tis. € | 240 tis. € | 372 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 344 tis. € | 448 tis. € | 568 tis. € | 699 tis. € |
| Vlastné imanie | 310 tis. € | 415 tis. € | 533 tis. € | 663 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 210 tis. € | 303 tis. € | 408 tis. € | 526 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 93 tis. € | 105 tis. € | 118 tis. € | 130 tis. € |
| Záväzky | 34 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 278 € | 6 033 € | 6 701 € | 10 tis. € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Bratislavská 53, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa 6. apríla 367/3, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 70/4601, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Bratislavská 53, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa 6. apríla 367/3, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 70/4601, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Vodárenská 70/4601, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.