Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36655619・Landererova 6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2006
Obrat 2025
3 620 €
−20 %Zisk 2025
−10 tis. €
−12 %Aktíva
203 tis. €
−4,6 %Vlastný kapitál
−93 tis. €
−12 %Zadlženosť
145,6 %
+6,8 ppHrubá marža
-58,8 %
−36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-276,6 %
−79 ppZisk / výnosy
ROA
-4,9 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
10,8 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
−12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 672 €
−12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,5 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−276 tis. €
−1,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 840 € | 4 071 € | 4 534 € | 3 620 € |
| Pridaná hodnota | −2 502 € | −2 066 € | −1 013 € | −2 128 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 840 € | 4 071 € | 4 534 € | 3 620 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | −9 958 € | −8 952 € | −10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 229 tis. € | 220 tis. € | 213 tis. € | 203 tis. € |
| Neobežný majetok | 205 tis. € | 198 tis. € | 191 tis. € | 184 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 205 tis. € | 198 tis. € | 191 tis. € | 184 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 24 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 269 € | 11 € | 929 € | 202 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 229 tis. € | 220 tis. € | 213 tis. € | 203 tis. € |
| Vlastné imanie | −64 tis. € | −74 tis. € | −83 tis. € | −93 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −60 tis. € | −71 tis. € | −81 tis. € | −90 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | −9 958 € | −8 952 € | −10 tis. € |
| Záväzky | 293 tis. € | 294 tis. € | 296 tis. € | 296 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 610 € | 610 € | 610 € | 610 € |
| Krátkodobé záväzky | 293 tis. € | 293 tis. € | 295 tis. € | 295 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Tichá 26, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 26, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 26, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 26, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tichá 26, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
M & B PHARMA spol. s r.o.
Landererova 6, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.