Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36655970・Študentská 622/1, 040 01 Košice - mestská časť Sever・Založené 2006
Obrat 2024
463 tis. €
−23 %Zisk 2024
−14 tis. €
+59 %Aktíva
360 tis. €
−4,0 %Vlastný kapitál
−17 tis. €
−498 %Zadlženosť
104,7 %
+4,0 ppHrubá marža
8,5 %
+2,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,1 %
+2,7 ppZisk / výnosy
ROA
-3,9 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
83,3 %
−1 142 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,90
+1,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-15,6 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−37 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 540 tis. € | 689 tis. € | 604 tis. € | 461 tis. € |
| Pridaná hodnota | 58 tis. € | 83 tis. € | 38 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 544 tis. € | 736 tis. € | 604 tis. € | 463 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 10 tis. € | −35 tis. € | −14 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 438 € | 3 165 € | 0 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 3 165 € | 0 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 411 tis. € | 430 tis. € | 375 tis. € | 360 tis. € |
| Neobežný majetok | 81 tis. € | 59 tis. € | 40 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 81 tis. € | 59 tis. € | 40 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 330 tis. € | 371 tis. € | 335 tis. € | 339 tis. € |
| Zásoby | 209 tis. € | 297 tis. € | 282 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 659 € | 24 tis. € | 10 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 116 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € | 138 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 411 tis. € | 430 tis. € | 375 tis. € | 360 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 32 tis. € | −2 856 € | −17 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 15 tis. € | 25 tis. € | −9 495 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 10 tis. € | −35 tis. € | −14 tis. € |
| Záväzky | 389 tis. € | 397 tis. € | 378 tis. € | 377 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 37 tis. € | 149 € | 187 € | 241 € |
| Krátkodobé záväzky | 351 tis. € | 397 tis. € | 377 tis. € | 376 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Ružová 583/29, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Ružová 583/29, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Ružová 583/29, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
CFT, s.r.o.
Študentská 622/1, 040 01 Košice - mestská časť Sever
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.