Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36657140・Komenského 26, 08501 Bardejov・Založené 2006
Obrat 2025
313 tis. €
+22 %Zisk 2025
37 tis. €
+1 179 %Aktíva
592 tis. €
+5,3 %Vlastný kapitál
523 tis. €
+7,7 %Zadlženosť
11,6 %
−2,0 ppHrubá marža
61,9 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,9 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
6,3 %
+5,8 ppRentabilita aktív
ROE
7,1 %
+6,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,88
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
48 tis. €
+883 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
508 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 555 tis. € | 486 tis. € | 245 tis. € | 301 tis. € |
| Pridaná hodnota | 290 tis. € | 294 tis. € | 153 tis. € | 186 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 567 tis. € | 508 tis. € | 257 tis. € | 313 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 107 tis. € | 123 tis. € | 2 919 € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 tis. € | 33 tis. € | 1 920 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 491 tis. € | 600 tis. € | 563 tis. € | 592 tis. € |
| Neobežný majetok | 86 tis. € | 115 tis. € | 76 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 86 tis. € | 115 tis. € | 76 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 404 tis. € | 485 tis. € | 487 tis. € | 547 tis. € |
| Zásoby | 545 € | 440 € | 2 570 € | 825 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Finančné účty | 369 tis. € | 456 tis. € | 458 tis. € | 527 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 491 tis. € | 600 tis. € | 563 tis. € | 592 tis. € |
| Vlastné imanie | 361 tis. € | 483 tis. € | 486 tis. € | 523 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 238 tis. € | 344 tis. € | 467 tis. € | 470 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 107 tis. € | 123 tis. € | 2 919 € | 37 tis. € |
| Záväzky | 130 tis. € | 117 tis. € | 77 tis. € | 69 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 tis. € | 45 tis. € | 31 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 65 tis. € | 45 tis. € | 39 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 911 € | 2 907 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 207 € | 3 789 € | 1 394 € | 6 264 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Komenského 26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komenského 26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komenského 26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komenského 26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Komenského 26, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.