Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36660710・Rožňavská 1, 83104 Bratislava・Založené 2006
Obrat 2025
5,17 mil. €
−13 %Zisk 2025
−158 tis. €
−107 %Aktíva
1,56 mil. €
−19 %Vlastný kapitál
203 tis. €
−44 %Zadlženosť
87,1 %
+5,7 ppHrubá marža
12,2 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,0 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
-10,1 %
−6,1 ppRentabilita aktív
ROE
-77,8 %
−57 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,31
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−154 tis. €
−112 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,5 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,18 mil. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6,25 mil. € | 6,22 mil. € | 5,72 mil. € | 5,04 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,08 mil. € | 924 tis. € | 692 tis. € | 613 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6,41 mil. € | 6,37 mil. € | 5,92 mil. € | 5,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 195 tis. € | 61 tis. € | −76 tis. € | −158 tis. € |
| Daň z príjmov | 64 tis. € | 9 880 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 64 tis. € | 9 880 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,56 mil. € | 2,12 mil. € | 1,93 mil. € | 1,56 mil. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 9 582 € | 8 122 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 11 tis. € | 9 582 € | 8 122 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,51 mil. € | 2,08 mil. € | 1,9 mil. € | 1,54 mil. € |
| Zásoby | 1,32 mil. € | 1,19 mil. € | 904 tis. € | 817 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 677 tis. € | 497 tis. € | 702 tis. € | 189 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 514 tis. € | 398 tis. € | 292 tis. € | 534 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 27 tis. € | 28 tis. € | 22 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,56 mil. € | 2,12 mil. € | 1,93 mil. € | 1,56 mil. € |
| Vlastné imanie | 375 tis. € | 436 tis. € | 360 tis. € | 203 tis. € |
| Základné imanie | 500 tis. € | 500 tis. € | 500 tis. € | 500 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −320 tis. € | −125 tis. € | −64 tis. € | −140 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 195 tis. € | 61 tis. € | −76 tis. € | −158 tis. € |
| Záväzky | 2,18 mil. € | 1,69 mil. € | 1,57 mil. € | 1,36 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 19 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 9 459 € |
| Krátkodobé záväzky | 285 tis. € | 296 tis. € | 292 tis. € | 357 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1,81 mil. € | 1,33 mil. € | 1,21 mil. € | 945 tis. € |
| Rezervy | 69 tis. € | 48 tis. € | 54 tis. € | 50 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Adresa V Ondřejově 9, 14000 Praha, Česká republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.