Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36663034・Lisková 1205, 03481 Lisková・Založené 2006
Obrat 2025
43 tis. €
+14 %Zisk 2025
37 tis. €
+27 %Aktíva
751 tis. €
+2,5 %Vlastný kapitál
435 tis. €
+9,3 %Zadlženosť
42,1 %
−3,6 ppHrubá marža
97,2 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
86,7 %
+8,6 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+0,9 ppRentabilita aktív
ROE
8,5 %
+1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,12
+117 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
41 tis. €
+19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−255 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 36 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 450 € | 4 467 € | 5 287 € | 4 117 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 450 € | 4 467 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 685 tis. € | 779 tis. € | 733 tis. € | 751 tis. € |
| Neobežný majetok | 645 tis. € | 715 tis. € | 715 tis. € | 715 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 42 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 603 tis. € | 603 tis. € | 603 tis. € | 603 tis. € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 64 tis. € | 18 tis. € | 36 tis. € |
| Zásoby | 1 380 € | 1 380 € | 1 380 € | 1 380 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 28 tis. € | 51 tis. € | 15 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 10 tis. € | 12 tis. € | 1 656 € | 9 483 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 685 tis. € | 779 tis. € | 733 tis. € | 751 tis. € |
| Vlastné imanie | 344 tis. € | 369 tis. € | 398 tis. € | 435 tis. € |
| Základné imanie | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 3 365 € | — | — |
| HV minulých rokov | −162 tis. € | −132 tis. € | −107 tis. € | −78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 25 tis. € | 29 tis. € | 37 tis. € |
| Záväzky | 340 tis. € | 407 tis. € | 335 tis. € | 317 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 36 € | 23 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 340 tis. € | 341 tis. € | 310 tis. € | 291 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 43 tis. € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 1 380 € | 2 760 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Via Firenze, 7, 36015, Schio (VI), Taliansko
Adresa Via Carducci, 61, 36030, Malo (VI), Taliansko
Adresa Via delle Arti e dei Mestieri 1/3, 36030 San Vito di Leguzzano, Talianska republika
Adresa Rue de Nassau 16, L-2213 Luxemburg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Adresa Via delle Arti e dei Mestieri 1/3, 36030 San Vito di Leguzzano, Talianska republika
Adresa Rue de Nassau 16, L-2213 Luxemburg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Adresa Via delle Arti e dei Mestieri 1/3, 36030 San Vito di Leguzzano, Talianska republika
Adresa Via delle Arti e dei Mestieri 1/3, 36030 San Vito di Leguzzano, Talianska republika
Adresa Via delle Arti e dei Mestieri 1/3, 36030 San Vito di Leguzzano, Talianska republika
Adresa Via A. Fusinieri 59, 36015 Schio - Vicenza, Talianska republika
Adresa Viale Dell´ Artigianato, 34, 36030, San Vito di Leguzzano (VI), Taliansko
Adresa Fred. Roeskestraat, 123, 1076EE, Amsterdam, Holandsko
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.