Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36663301・Zvolenská cesta 14, 97403 Banská Bystrica・Založené 2006
Obrat 2024
367 tis. €
+49 %Zisk 2024
78 tis. €
+100 %Aktíva
387 tis. €
−0,7 %Vlastný kapitál
492 tis. €
+19 %Zadlženosť
-27,1 %
−21 ppHrubá marža
27,6 %
+4,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,1 %
+5,4 ppZisk / výnosy
ROA
20,0 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
15,8 %
+6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-3,60
+76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
98 tis. €
+101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
492 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 163 tis. € | 201 tis. € | 246 tis. € | 366 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 27 tis. € | 56 tis. € | 101 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 163 tis. € | 210 tis. € | 246 tis. € | 367 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 32 tis. € | 13 tis. € | 39 tis. € | 78 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 5 474 € | 10 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 396 tis. € | 422 tis. € | 390 tis. € | 387 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 6 112 € | 0 € | 1 648 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 6 112 € | 0 € | 1 648 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 375 tis. € | 416 tis. € | 390 tis. € | 385 tis. € |
| Zásoby | 3 196 € | 3 196 € | 3 196 € | 3 196 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 52 tis. € | 85 tis. € | 107 tis. € | 122 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 28 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 297 tis. € | 299 tis. € | 260 tis. € | 243 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 396 tis. € | 422 tis. € | 390 tis. € | 387 tis. € |
| Vlastné imanie | 348 tis. € | 376 tis. € | 414 tis. € | 492 tis. € |
| Základné imanie | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| HV minulých rokov | 283 tis. € | 330 tis. € | 343 tis. € | 381 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 32 tis. € | 13 tis. € | 39 tis. € | 78 tis. € |
| Záväzky | 48 tis. € | 46 tis. € | −24 tis. € | −105 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 23 tis. € | −26 tis. € | −107 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 24 tis. € | 24 tis. € | 2 005 € | 2 005 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Geromettová 98, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Kmeťova 184, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Geromettová 98/15, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Geromettová 98, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Kmeťova 184, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Geromettová 98, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Kmeťova 184, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Geromettová 98, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Kmeťova 184, 96621 Lovča, Slovenská republika
Adresa Geromettová 98, 96621 Lovča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Preprava SK-IT s.r.o.
Zvolenská cesta 14, 97403 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.