Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36672076・Nová 133, 01746 Považská Bystrica・Založené 2006
Obrat 2025
17,11 mil. €
+4,1 %Zisk 2025
462 tis. €
+1,4 %Aktíva
59,43 mil. €
−3,1 %Vlastný kapitál
29,15 mil. €
+1,4 %Zadlženosť
7,7 %
−1,4 ppHrubá marža
76,5 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
−0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
Rentabilita aktív
ROE
1,6 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,83
−3,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
635 tis. €
+4,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,2 %
+2,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3,6 mil. €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11,23 mil. € | 13,04 mil. € | 13,94 mil. € | 14,55 mil. € |
| Pridaná hodnota | 8,3 mil. € | 8,8 mil. € | 10,68 mil. € | 11,13 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14,17 mil. € | 16,38 mil. € | 16,44 mil. € | 17,11 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −462 tis. € | 44 tis. € | 456 tis. € | 462 tis. € |
| Daň z príjmov | −83 tis. € | 5 900 € | 151 tis. € | 173 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 75 tis. € | 213 tis. € | 234 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 58,21 mil. € | 62,27 mil. € | 61,3 mil. € | 59,43 mil. € |
| Neobežný majetok | 53,72 mil. € | 57,04 mil. € | 54,76 mil. € | 53,46 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 53,65 mil. € | 56,98 mil. € | 54,7 mil. € | 53,35 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 72 tis. € | 63 tis. € | 62 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4,32 mil. € | 5,03 mil. € | 6,38 mil. € | 5,57 mil. € |
| Zásoby | 181 tis. € | 274 tis. € | 285 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 31 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,83 mil. € | 2,0 mil. € | 1,95 mil. € | 1,84 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2,28 mil. € | 2,73 mil. € | 4,12 mil. € | 3,48 mil. € |
| Časové rozlíšenie | 166 tis. € | 192 tis. € | 160 tis. € | 400 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 58,21 mil. € | 62,27 mil. € | 61,3 mil. € | 59,43 mil. € |
| Vlastné imanie | 28,28 mil. € | 28,33 mil. € | 28,74 mil. € | 29,15 mil. € |
| Základné imanie | 23,97 mil. € | 23,97 mil. € | 23,97 mil. € | 23,97 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 4,28 mil. € | 4,28 mil. € | 4,29 mil. € | 4,33 mil. € |
| HV minulých rokov | 490 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 88 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −462 tis. € | 44 tis. € | 456 tis. € | 462 tis. € |
| Záväzky | 5,55 mil. € | 5,74 mil. € | 5,58 mil. € | 4,57 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 272 tis. € | 242 tis. € | 187 tis. € | 82 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2,08 mil. € | 2,13 mil. € | 2,19 mil. € | 1,97 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1,94 mil. € | 2,01 mil. € | 1,9 mil. € | 1,17 mil. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 699 tis. € | 809 tis. € | 733 tis. € | 733 tis. € |
| Rezervy | 188 tis. € | 224 tis. € | 221 tis. € | 151 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 24,38 mil. € | 28,2 mil. € | 26,98 mil. € | 25,7 mil. € |
Vývoj daňových povinností
25 registrovaných činností
Predseda predstavenstva
Adresa Hatné 7, 01802 Hatné, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Stred 50/20, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Člen predstavenstva
Adresa Komenského 827/41, 02001 Púchov, Slovenská republika
Predseda predstavenstva
Adresa Hatné 7, 01802 Hatné, Slovenská republika
predseda
Adresa Dedovec 1756/274, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
člen
Adresa Stred 50/20, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
člen
Adresa Dedovec 1756/274, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
člen
Adresa Prečín 144, 01815 Prečín, Slovenská republika
člen
Adresa Prečín 144, 01815 Prečín, Slovenská republika
člen
Adresa Dukelská 282/21, 01401 Bytča - Veľká Bytča, Slovenská republika
Adresa Prečín 83, 01815 Prečín, Slovenská republika
Adresa I. Krasku 251/5, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sady Cyrila a Metoda 21/16-10, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Hloža 1368, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Zábreh 1512/25, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Centrum I. 39/92, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Lánska 945/69, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Palárikova 198/35, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa SNP 1480/133, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Palárikova 198, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Považská vodárenská spoločnosť, a.s.
Nová 133, 01746 Považská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.