Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36674389・Generála Svobodu 937/2, 02601 Dolný Kubín・Založené 2006
Obrat 2025
542 tis. €
−7,4 %Zisk 2025
190 tis. €
−15 %Aktíva
281 tis. €
−23 %Vlastný kapitál
198 tis. €
−15 %Zadlženosť
29,5 %
−7,1 ppHrubá marža
86,7 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,1 %
−3,2 ppZisk / výnosy
ROA
67,8 %
+6,4 ppRentabilita aktív
ROE
96,3 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,01
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
242 tis. €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,4 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
86 tis. €
−24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 435 tis. € | 496 tis. € | 522 tis. € | 508 tis. € |
| Pridaná hodnota | 372 tis. € | 388 tis. € | 424 tis. € | 441 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 435 tis. € | 532 tis. € | 585 tis. € | 542 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 218 tis. € | 219 tis. € | 225 tis. € | 190 tis. € |
| Daň z príjmov | 59 tis. € | 59 tis. € | 62 tis. € | 52 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 59 tis. € | 59 tis. € | 62 tis. € | 52 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 410 tis. € | 331 tis. € | 366 tis. € | 281 tis. € |
| Neobežný majetok | 90 tis. € | 115 tis. € | 209 tis. € | 151 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 90 tis. € | 115 tis. € | 209 tis. € | 151 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 319 tis. € | 215 tis. € | 156 tis. € | 129 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 302 tis. € | 213 tis. € | 152 tis. € | 110 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 1 699 € | 3 642 € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 133 € | 1 167 € | 1 002 € | 477 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 410 tis. € | 331 tis. € | 366 tis. € | 281 tis. € |
| Vlastné imanie | 226 tis. € | 226 tis. € | 232 tis. € | 198 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 218 tis. € | 219 tis. € | 225 tis. € | 190 tis. € |
| Záväzky | 184 tis. € | 105 tis. € | 134 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 25 tis. € | 41 tis. € | 60 tis. € | 34 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 155 tis. € | 60 tis. € | 42 tis. € | 43 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 27 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 253 € | 4 620 € | 4 274 € | 6 067 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 398 € | 373 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Generála Svobodu 937/2, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1064/96, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1064/96, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Generála Svobodu 937/2, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1064/96, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1064/96, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1064/96, Námestovo, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 1064/96, Námestovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PED. centrum, s. r. o.
Generála Svobodu 937/2, 02601 Dolný Kubín
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.