Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36678686・Pevnostný rad 18, 94501 Komárno・Založené 2006
Obrat 2025
96 tis. €
+12 %Zisk 2025
9 624 €
+227 %Aktíva
158 tis. €
−2,0 %Vlastný kapitál
105 tis. €
+10 %Zadlženosť
33,2 %
−7,4 ppHrubá marža
71,9 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,0 %
+6,6 ppZisk / výnosy
ROA
6,1 %
+4,3 ppRentabilita aktív
ROE
9,1 %
+6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,35
+31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+166 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,1 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
88 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 52 tis. € | 70 tis. € | 86 tis. € | 96 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 42 tis. € | 57 tis. € | 69 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 52 tis. € | 77 tis. € | 86 tis. € | 96 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 479 € | 3 379 € | 2 946 € | 9 624 € |
| Daň z príjmov | 211 € | 675 € | 1 171 € | 1 331 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 119 tis. € | 157 tis. € | 161 tis. € | 158 tis. € |
| Neobežný majetok | 40 tis. € | 78 tis. € | 72 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 40 tis. € | 78 tis. € | 72 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 79 tis. € | 89 tis. € | 101 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 092 € | 9 590 € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Finančné účty | 72 tis. € | 70 tis. € | 73 tis. € | 80 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 119 tis. € | 157 tis. € | 161 tis. € | 158 tis. € |
| Vlastné imanie | 89 tis. € | 93 tis. € | 96 tis. € | 105 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 84 tis. € | 82 tis. € | 85 tis. € | 88 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 479 € | 3 379 € | 2 946 € | 9 624 € |
| Záväzky | 30 tis. € | 65 tis. € | 65 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 52 tis. € | 51 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Komenského 9/6, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Komenského ul. 270/9, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Komenského 9/6, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Biskupa Királya 929/9, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Komenského 9/6, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Biskupa Királya 929/9, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.