Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36679577・Kapitána Nálepku 1358, 08271 Lipany・Založené 2006
Obrat 2025
701 tis. €
+7,3 %Zisk 2025
29 tis. €
−24 %Aktíva
1,17 mil. €
+2,5 %Vlastný kapitál
787 tis. €
+3,9 %Zadlženosť
32,6 %
−0,8 ppHrubá marža
49,8 %
−1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,2 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
3,7 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,51
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
−22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,6 %
+2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−179 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 426 tis. € | 548 tis. € | 641 tis. € | 690 tis. € |
| Pridaná hodnota | 191 tis. € | 246 tis. € | 329 tis. € | 344 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 442 tis. € | 561 tis. € | 653 tis. € | 701 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 187 € | 7 722 € | 39 tis. € | 29 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,07 mil. € | 1,1 mil. € | 1,14 mil. € | 1,17 mil. € |
| Neobežný majetok | 994 tis. € | 1,03 mil. € | 989 tis. € | 983 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 994 tis. € | 1,03 mil. € | 989 tis. € | 983 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 73 tis. € | 70 tis. € | 151 tis. € | 184 tis. € |
| Zásoby | 29 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 19 tis. € | 25 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 37 tis. € | 110 tis. € | 131 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 760 € | 2 252 € | 2 495 € | 3 564 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,07 mil. € | 1,1 mil. € | 1,14 mil. € | 1,17 mil. € |
| Vlastné imanie | 712 tis. € | 720 tis. € | 758 tis. € | 787 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 257 tis. € | 261 tis. € | 269 tis. € | 307 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 187 € | 7 722 € | 39 tis. € | 29 tis. € |
| Záväzky | 351 tis. € | 381 tis. € | 381 tis. € | 382 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 764 € | 3 044 € | 3 796 € | 4 576 € |
| Krátkodobé záväzky | 339 tis. € | 366 tis. € | 366 tis. € | 363 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 6 371 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 560 € | 4 410 € | 3 258 € | 2 141 € |
Vývoj daňových povinností
53 registrovaných činností
Adresa Krásna Lúka 162, 08273 Krásna Lúka, Slovenská republika
Adresa Krásna Lúka 162, 08273 Krásna Lúka, Slovenská republika
Adresa Krásna Lúka 162, 08273 Krásna Lúka, Slovenská republika
Adresa Krásna Lúka 162, 08273 Krásna Lúka, Slovenská republika
Adresa Krásna Lúka 162, 08273 Krásna Lúka, Slovenská republika
Adresa Krásna Lúka 162, 08273 Krásna Lúka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ESMI-elektrospoločnosť s.r.o.
Kapitána Nálepku 1358, 08271 Lipany
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.