Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36680745・Píniová 15, 82107 Bratislava・Založené 2006
Obrat 2025
772 tis. €
+0,0 %Zisk 2025
19 tis. €
+0,0 %Aktíva
297 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
201 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
32,2 %
Hrubá marža
10,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
Zisk / výnosy
ROA
6,5 %
Rentabilita aktív
ROE
9,5 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,17
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
+0,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
201 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,19 mil. € | 605 tis. € | 765 tis. € | 765 tis. € |
| Pridaná hodnota | 105 tis. € | 108 tis. € | 82 tis. € | 82 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,19 mil. € | 608 tis. € | 772 tis. € | 772 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 938 € | 6 647 € | 5 494 € | 5 494 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 331 tis. € | 299 tis. € | 297 tis. € | 297 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 5 974 € | 3 946 € | 3 946 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 5 974 € | 3 946 € | 3 946 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 320 tis. € | 293 tis. € | 293 tis. € | 293 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 76 tis. € | 97 tis. € | 43 tis. € | 43 tis. € |
| Finančné účty | 244 tis. € | 196 tis. € | 250 tis. € | 250 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 331 tis. € | 299 tis. € | 297 tis. € | 297 tis. € |
| Vlastné imanie | 154 tis. € | 182 tis. € | 201 tis. € | 201 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 132 tis. € | 146 tis. € | 175 tis. € | 175 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Záväzky | 178 tis. € | 117 tis. € | 96 tis. € | 96 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 526 € | 2 731 € | 2 850 € | 2 850 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 84 tis. € | 92 tis. € | 92 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 63 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 29 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 901 € | 1 355 € | 454 € | 454 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Hlavná 49/13, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Píniová 14365/15, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Hlavná 49/13, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 44/3, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarská 790/90, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Píniová 14365/15, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Hlavná 49/13, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hrnčiarská 790/90, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Mlynská 700/10, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 49/13, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 44/3, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 49/13, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Mlynská 700/10, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Za dubami 1549/18, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 44/3, 09101 Stropkov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.