Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36681172・Mengusovce 117, 05936 Mengusovce・Založené 2006
Obrat 2024
1,44 mil. €
−9,3 %Zisk 2024
14 tis. €
+160 %Aktíva
166 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
96 tis. €
+17 %Zadlženosť
42,3 %
−15 ppHrubá marža
6,8 %
+0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
8,6 %
+5,7 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
+8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,68
+48 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+143 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,8 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
48 tis. €
+225 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 837 tis. € | 1,27 mil. € | 1,59 mil. € | 1,44 mil. € |
| Pridaná hodnota | 96 tis. € | 112 tis. € | 104 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 837 tis. € | 1,27 mil. € | 1,59 mil. € | 1,44 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 448 € | 1 516 € | 5 493 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 661 € | 898 € | 2 315 € | 4 710 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 168 tis. € | 167 tis. € | 192 tis. € | 166 tis. € |
| Neobežný majetok | 48 tis. € | 40 tis. € | 67 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 48 tis. € | 40 tis. € | 67 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 120 tis. € | 128 tis. € | 125 tis. € | 118 tis. € |
| Zásoby | 37 tis. € | 57 tis. € | 29 tis. € | 6 530 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 36 tis. € | 20 tis. € | 57 tis. € | 45 tis. € |
| Finančné účty | 47 tis. € | 51 tis. € | 39 tis. € | 67 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 168 tis. € | 167 tis. € | 192 tis. € | 166 tis. € |
| Vlastné imanie | 75 tis. € | 76 tis. € | 82 tis. € | 96 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 65 tis. € | 65 tis. € | 67 tis. € | 72 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 448 € | 1 516 € | 5 493 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 93 tis. € | 91 tis. € | 111 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 93 tis. € | 91 tis. € | 111 tis. € | 70 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Rázusova 3286/7, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Mengusovce 117, 05936 Mengusovce, Slovenská republika
Adresa Rázusova 3286/7, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Mengusovce 117, 05936 Mengusovce, Slovenská republika
Adresa Rázusova 3286/7, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Mengusovce 117, 05936 Mengusovce, Slovenská republika
Adresa Rázusova 3286/7, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Mengusovce 117, 05936 Mengusovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.