Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36691836・Nitrianska 5, 91701 Trnava・Založené 2006
Obrat 2025
1,66 mil. €
+18 %Zisk 2025
84 tis. €
+55 %Aktíva
593 tis. €
+3,5 %Vlastný kapitál
319 tis. €
+35 %Zadlženosť
46,2 %
−13 ppHrubá marža
16,3 %
+0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,0 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
14,1 %
+4,7 ppRentabilita aktív
ROE
26,2 %
+3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,24
−3,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
108 tis. €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,9 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
263 tis. €
−8,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,43 mil. € | 1,42 mil. € | 1,4 mil. € | 1,65 mil. € |
| Pridaná hodnota | 162 tis. € | 219 tis. € | 216 tis. € | 268 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,44 mil. € | 1,44 mil. € | 1,41 mil. € | 1,66 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 52 tis. € | 54 tis. € | 84 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 11 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 25 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 540 tis. € | 597 tis. € | 573 tis. € | 593 tis. € |
| Neobežný majetok | 71 tis. € | 62 tis. € | 67 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 71 tis. € | 62 tis. € | 67 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 467 tis. € | 530 tis. € | 503 tis. € | 474 tis. € |
| Zásoby | 7 299 € | 19 tis. € | 4 110 € | 1 922 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 133 tis. € | 120 tis. € | 161 tis. € | 429 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 326 tis. € | 391 tis. € | 338 tis. € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 200 € | 5 716 € | 3 369 € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 540 tis. € | 597 tis. € | 573 tis. € | 593 tis. € |
| Vlastné imanie | 130 tis. € | 182 tis. € | 236 tis. € | 319 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 97 tis. € | 123 tis. € | 174 tis. € | 228 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 52 tis. € | 54 tis. € | 84 tis. € |
| Záväzky | 410 tis. € | 415 tis. € | 337 tis. € | 274 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 299 € | 242 € | 74 € | 149 € |
| Krátkodobé záväzky | 170 tis. € | 234 tis. € | 216 tis. € | 212 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 239 tis. € | 179 tis. € | 119 tis. € | 60 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 400 € | 1 820 € | 2 044 € | 2 497 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Malé Bierovce 348, 91305 Adamovské Kochanovce, Slovenská republika
Adresa Koniarekova 7696/26, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Malé Bierovce 98, 91305 Adamovské Kochanovce, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementisa 6455/67, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Malé Bierovce 348, 91305 Adamovské Kochanovce, Slovenská republika
Adresa Koniarekova 7696/26, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vl. Clementisa 13/A, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Koniarekova 7696/26, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Malé Bierovce 98, 91305 Adamovské Kochanovce, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementisa 6455/67, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.