Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36700291・Milana Marečka 8, 84108 Bratislava・Založené 2006
Obrat 2021
2 262 €
+151 %Zisk 2021
931 €
+18 520 %Aktíva
18 tis. €
+5,7 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+5,8 %Zadlženosť
6,8 %
−0,1 ppHrubá marža
92,0 %
−1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
41,2 %
+41 ppZisk / výnosy
ROA
5,1 %
+5,1 ppRentabilita aktív
ROE
5,5 %
+5,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,62
+8,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 096 €
+9 864 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,1 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 317 € | 900 € | 900 € | 2 262 € |
| Pridaná hodnota | 1 267 € | 845 € | 845 € | 2 082 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 317 € | 900 € | 900 € | 2 262 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 827 € | 35 € | 5 € | 931 € |
| Daň z príjmov | 227 € | 9 € | 6 € | 165 € |
| Daň z príjmov splatná | 227 € | 9 € | 6 € | 165 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 206 € | 4 069 € | 3 448 € | 2 532 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 206 € | 4 069 € | 3 448 € | 2 532 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 430 € | 3 430 € | 3 430 € | 3 430 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 9 756 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 55 € | 55 € | 55 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 8 616 € | 9 442 € | 9 477 € | 9 482 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 827 € | 35 € | 5 € | 931 € |
| Záväzky | 1 412 € | 1 194 € | 1 191 € | 1 250 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 412 € | 1 194 € | 1 191 € | 1 250 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Turá Lúka 153, 90703 Turá Lúka, Slovenská republika
Adresa Zochova 20, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Turá Lúka 153, 90703 Turá Lúka, Slovenská republika
Adresa Zochova 20, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.