Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36700908・Komenského 6742, 98401 Lučenec・Založené 2006
Obrat 2025
892 tis. €
+3,2 %Zisk 2025
16 tis. €
+105 %Aktíva
447 tis. €
+7,3 %Vlastný kapitál
313 tis. €
+4,4 %Zadlženosť
30,0 %
+1,9 ppHrubá marža
11,0 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
5,2 %
+2,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,92
−5,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,1 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
258 tis. €
+5,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 686 tis. € | 734 tis. € | 863 tis. € | 891 tis. € |
| Pridaná hodnota | 110 tis. € | 99 tis. € | 91 tis. € | 98 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 687 tis. € | 736 tis. € | 864 tis. € | 892 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 8 665 € | 7 927 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 269 € | 2 363 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 269 € | 2 363 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 379 tis. € | 400 tis. € | 417 tis. € | 447 tis. € |
| Neobežný majetok | 80 tis. € | 57 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 80 tis. € | 57 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 298 tis. € | 342 tis. € | 360 tis. € | 392 tis. € |
| Zásoby | 75 tis. € | 83 tis. € | 72 tis. € | 76 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 51 tis. € | 47 tis. € | 61 tis. € | 58 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 172 tis. € | 212 tis. € | 227 tis. € | 257 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 077 € | 1 462 € | 1 535 € | 1 530 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 379 tis. € | 400 tis. € | 417 tis. € | 447 tis. € |
| Vlastné imanie | 290 tis. € | 299 tis. € | 300 tis. € | 313 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 13 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| HV minulých rokov | 247 tis. € | 269 tis. € | 270 tis. € | 275 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 8 665 € | 7 927 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 88 tis. € | 101 tis. € | 117 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 388 € | 506 € | 420 € | 74 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 101 tis. € | 117 tis. € | 134 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Adresa Potočná 300/10, 98559 Vidiná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.