Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36702137・Dúbravská 2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2006
Obrat 2017
4,39 mil. €
+212 893 %Zisk 2017
−875 €
+87 %Aktíva
5,27 mil. €
+10 670 %Vlastný kapitál
2 645 €
−25 %Zadlženosť
100,0 %
+7,1 ppHrubá marža
0,1 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,0 %
+316 ppZisk / výnosy
ROA
-0,0 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
-33,1 %
+152 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 005 €
+136 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
143,6 %
+161 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 650 €
−66 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
5 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 4,39 mil. € |
| Pridaná hodnota | −7 535 € | −5 718 € | −2 925 € | 2 022 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 228 € | 17 tis. € | 2 059 € | 4,39 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −13 tis. € | 8 428 € | −6 512 € | −875 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 1 224 € | 960 € | 2 880 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 2 880 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 46 tis. € | 55 tis. € | 49 tis. € | 5,27 mil. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 55 tis. € | 49 tis. € | 5,27 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 850 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 042 € | 1 907 € | 228 € | 4,39 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 45 tis. € | 54 tis. € | 49 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 46 tis. € | 55 tis. € | 49 tis. € | 5,27 mil. € |
| Vlastné imanie | 1 603 € | 10 tis. € | 3 520 € | 2 645 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 664 € |
| HV minulých rokov | 7 044 € | −5 700 € | 2 728 € | −3 784 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −13 tis. € | 8 428 € | −6 512 € | −875 € |
| Záväzky | 44 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € | 5,27 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 4 432 € | 4 349 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 44 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 5,27 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 € | 0 € | 0 € | 5 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Kwiatowa 9m 6, 02-555 Warszawa, Poľská republika
Adresa Obchodná 10, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 52, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kwiatowa 9m 6, 02-555 Warszawa, Poľská republika
Adresa Obchodná 10, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 52, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Obchodná 10, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 52, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Stachanovská 52, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
SHARK Financial Inkaso s.r.o.
Dúbravská 2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.