Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36702161・Mníšek nad Hnilcom 551, 05564 Mníšek nad Hnilcom・Založené 2006
Obrat 2025
295 €
−97 %Zisk 2025
−1 790 €
+68 %Aktíva
8 976 €
−47 %Vlastný kapitál
5 132 €
+280 %Zadlženosť
42,8 %
−49 ppHrubá marža
-455,8 %
−468 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-606,8 %
−551 ppZisk / výnosy
ROA
-19,9 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
-34,9 %
+377 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,41
+125 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 620 €
+70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,5 %
−7,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 853 €
+355 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 177 tis. € | 96 tis. € | 10 tis. € | 138 € |
| Pridaná hodnota | −3 403 € | −23 tis. € | 1 245 € | −629 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 178 tis. € | 97 tis. € | 10 tis. € | 295 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | −32 tis. € | −5 571 € | −1 790 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 170 € | 170 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 170 € | 170 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 40 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | 8 976 € |
| Neobežný majetok | 679 € | 679 € | 679 € | 679 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 679 € | 679 € | 679 € | 679 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 39 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 8 297 € |
| Zásoby | 1 438 € | 1 424 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 488 € | 1 461 € | 488 € | 255 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 8 042 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 19 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 40 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | 8 976 € |
| Vlastné imanie | −2 663 € | −35 tis. € | 1 351 € | 5 132 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 283 € | 283 € | 283 € |
| HV minulých rokov | 5 656 € | −9 585 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | −32 tis. € | −5 571 € | −1 790 € |
| Záväzky | 43 tis. € | 57 tis. € | 16 tis. € | 3 844 € |
| Dlhodobé záväzky | 335 € | 369 € | 395 € | 400 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 56 tis. € | 15 tis. € | 3 444 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa 17. novembra 3745/158, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mníšek nad Hnilcom 270, 05564 Mníšek nad Hnilcom, Slovenská republika
Adresa 17. Novembra 3745/158, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa 17. novembra 3745/158, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa 17. Novembra 3745/158, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa 17. Novembra 3745/158, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa 17. Novembra 3745/158, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Mníšek nad Hnilcom 270, 05564 Mníšek nad Hnilcom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Drevovýroba LUDRUT s.r.o.
Mníšek nad Hnilcom 551, 05564 Mníšek nad Hnilcom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.