Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36705349・Studené 547, 90046 Most pri Bratislave・Založené 2006
Obrat 2024
6 135 €
−47 %Zisk 2024
−3 580 €
−6,2 %Aktíva
3 472 €
−60 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
−32 %Zadlženosť
528,3 %
+297 ppHrubá marža
60,1 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-58,4 %
−29 ppZisk / výnosy
ROA
-103,1 %
−64 ppRentabilita aktív
ROE
24,1 %
−5,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,19
+29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 240 €
+3,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,5 %
−10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 10 tis. € | 8 135 € | 6 049 € |
| Pridaná hodnota | 5 042 € | 4 183 € | 3 405 € | 3 638 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 6 135 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 630 € | −6 776 € | −3 371 € | −3 580 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 16 tis. € | 8 595 € | 3 472 € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 12 tis. € | 5 672 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 12 tis. € | 5 672 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 594 € | 4 632 € | 2 923 € | 3 472 € |
| Zásoby | 89 € | 89 € | 89 € | 88 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 315 € | 2 463 € | 2 236 € | 2 512 € |
| Finančné účty | 3 190 € | 2 080 € | 598 € | 872 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 16 tis. € | 8 595 € | 3 472 € |
| Vlastné imanie | −1 145 € | −7 921 € | −11 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −6 005 € | −12 tis. € | −18 tis. € | −22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 630 € | −6 776 € | −3 371 € | −3 580 € |
| Záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Studené 547, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa Studené 547, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa A. Mráza 3158/2, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa A. Mráza 3158/2, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studené 547, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa Studené 547, 90046 Most pri Bratislave, Slovenská republika
Adresa A. Mráza 3158/2, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa A. Mráza 3158/2, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.