Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36705501・Muránska 1286/8, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2006
Obrat 2025
15 tis. €
−79 %Zisk 2025
−5 173 €
+46 %Aktíva
23 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
7 076 €
−42 %Zadlženosť
68,9 %
+21 ppHrubá marža
36,2 %
−32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-35,4 %
−22 ppZisk / výnosy
ROA
-22,7 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
-73,1 %
+5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,38
−33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 833 €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,0 %
+4,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 390 €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 76 tis. € | 92 tis. € | 70 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 60 tis. € | 75 tis. € | 48 tis. € | 5 298 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 76 tis. € | 93 tis. € | 70 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 631 € | 16 tis. € | −9 600 € | −5 173 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 367 € | 960 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 367 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 42 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 7 949 € | 5 391 € | 2 833 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 7 949 € | 5 391 € | 2 833 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 34 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 7 486 € | 0 € | 8 742 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 024 € | 26 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 287 € | 310 € | 341 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 42 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 099 € | 22 tis. € | 12 tis. € | 7 076 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| HV minulých rokov | 2 090 € | −1 541 € | 14 tis. € | 4 609 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 631 € | 16 tis. € | −9 600 € | −5 173 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 654 € | 759 € | 911 € | 927 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 19 tis. € | 8 638 € | 14 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 413 € | 1 813 € | 561 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Muránska 1286/8, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Belanská 8/1322, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Belanská 8/1322, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Muránska 1286/8, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5/1703, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5/1703, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5/1703, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5/1703, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5/1703, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Plzeňská 5/1703, 04001 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MEVA MED, s.r.o.
Muránska 1286/8, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.