Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36706159・Malinovská 370/16, 90028 Zálesie・Založené 2006
Obrat 2025
101 €
−48 %Zisk 2025
−537 €
+28 %Aktíva
1 591 €
−25 %Vlastný kapitál
−6 501 €
−9,0 %Zadlženosť
508,6 %
+128 ppHrubá marža
64,4 %
+186 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-531,7 %
−148 ppZisk / výnosy
ROA
-33,8 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
8,3 %
−4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,20
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−197 €
+51 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-172,6 %
−88 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 501 €
−9,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 € | 450 € | 151 € | 101 € |
| Pridaná hodnota | −1 809 € | −651 € | −183 € | 65 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 € | 450 € | 193 € | 101 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 250 € | −898 € | −741 € | −537 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 19 tis. € | 2 128 € | 1 591 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 19 tis. € | 2 128 € | 1 591 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 101 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 19 tis. € | 2 128 € | 1 490 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 19 tis. € | 2 128 € | 1 591 € |
| Vlastné imanie | −4 325 € | −5 223 € | −5 964 € | −6 501 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 665 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −9 378 € | −12 tis. € | −13 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 250 € | −898 € | −741 € | −537 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 24 tis. € | 8 092 € | 8 092 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 27 tis. € | 24 tis. € | 8 092 € | 8 092 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Malinovská 370/16, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Latorická 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Latorická 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Malinovská 370/16, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Latorická 17, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Svetlá 7, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Latorická 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svetlá 7, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Latorická 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Latorická 17, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svetlá 7, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.