Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36709174・Žehňa 32, 08206 Žehňa・Založené 2006
Obrat 2025
988 tis. €
+15 %Zisk 2025
15 tis. €
−41 %Aktíva
293 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
248 tis. €
+6,3 %Zadlženosť
15,4 %
−18 ppHrubá marža
12,1 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
−2,2 ppRentabilita aktív
ROE
6,0 %
−4,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,64
+130 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,0 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
224 tis. €
+7,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 759 tis. € | 739 tis. € | 854 tis. € | 988 tis. € |
| Pridaná hodnota | 124 tis. € | 96 tis. € | 99 tis. € | 119 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 760 tis. € | 739 tis. € | 857 tis. € | 988 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 43 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 6 754 € | 6 875 € | 6 949 € |
| Daň z príjmov splatná | — | 6 754 € | 6 875 € | 6 949 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 447 tis. € | 429 tis. € | 348 tis. € | 293 tis. € |
| Neobežný majetok | 33 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 33 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 415 tis. € | 398 tis. € | 317 tis. € | 263 tis. € |
| Zásoby | 37 tis. € | 54 tis. € | 49 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 133 tis. € | 147 tis. € | 63 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 245 tis. € | 196 tis. € | 204 tis. € | 138 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 1 281 € | 1 648 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 447 tis. € | 429 tis. € | 348 tis. € | 293 tis. € |
| Vlastné imanie | 183 tis. € | 208 tis. € | 233 tis. € | 248 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 4 106 € | 4 106 € | 4 106 € |
| HV minulých rokov | 130 tis. € | 173 tis. € | 197 tis. € | 222 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 43 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 264 tis. € | 220 tis. € | 115 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 2 121 € | 2 091 € | 2 085 € |
| Krátkodobé záväzky | 260 tis. € | 214 tis. € | 110 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 789 € | 3 974 € | 2 951 € | 3 353 € |
| Časové rozlíšenie | — | 822 € | 0 € | 97 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Žehňa 32, 08206 Žehňa, Slovenská republika
Adresa Žehňa 32, 08206 Žehňa, Slovenská republika
Adresa Žehňa 32, 08206 Žehňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.