Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36711080・Fejova 3, 04001 Košice・Založené 2006
Obrat 2025
222 tis. €
+226 %Zisk 2025
5 210 €
+107 %Aktíva
210 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+12 %Zadlženosť
76,5 %
+0,1 ppHrubá marža
31,6 %
+8,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+106 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
+40 ppRentabilita aktív
ROE
10,5 %
+170 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,67
+74 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 170 €
+109 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,6 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−34 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 220 tis. € | 148 tis. € | 68 tis. € | 222 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 59 tis. € | 16 tis. € | 70 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 231 tis. € | 151 tis. € | 68 tis. € | 222 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 89 € | −14 tis. € | −70 tis. € | 5 210 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 653 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 197 tis. € | 271 tis. € | 187 tis. € | 210 tis. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 186 tis. € | 159 tis. € | 141 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 186 tis. € | 159 tis. € | 141 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 156 tis. € | 85 tis. € | 28 tis. € | 69 tis. € |
| Zásoby | 9 691 € | 0 € | 0 € | 8 864 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 124 tis. € | 79 tis. € | 28 tis. € | 52 tis. € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 6 552 € | 536 € | 7 678 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 197 tis. € | 271 tis. € | 187 tis. € | 210 tis. € |
| Vlastné imanie | 128 tis. € | 114 tis. € | 44 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 116 tis. € | 116 tis. € | 102 tis. € | 32 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 89 € | −14 tis. € | −70 tis. € | 5 210 € |
| Záväzky | 69 tis. € | 157 tis. € | 143 tis. € | 161 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 tis. € | 45 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 60 tis. € | 74 tis. € | 103 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 52 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 339 € | 2 588 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Helsinská 2525/1, 04013 Košice - Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Madridská 2852/3, 04013 Košice, Slovenská republika
Adresa Helsinská 2625/1, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Helsinská 2625/1, 04013 Košice - Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Helsinská 2625/1, 04013 Košice - Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Madridská 2852/3, 04013 Košice, Slovenská republika
Adresa Madridská 2852/3, 04013 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.