Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36712736・Závodská cesta 14, 01001 Žilina・Založené 2006
Obrat 2025
1,76 mil. €
+9,4 %Zisk 2025
155 tis. €
+27 %Aktíva
1,86 mil. €
+12 %Vlastný kapitál
1,42 mil. €
+12 %Zadlženosť
23,9 %
−0,1 ppHrubá marža
33,9 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,8 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
8,3 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
11,0 %
+1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,37
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
199 tis. €
+27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,8 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
847 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,83 mil. € | 1,61 mil. € | 1,6 mil. € | 1,75 mil. € |
| Pridaná hodnota | 507 tis. € | 574 tis. € | 541 tis. € | 594 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,84 mil. € | 1,61 mil. € | 1,61 mil. € | 1,76 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 108 tis. € | 167 tis. € | 122 tis. € | 155 tis. € |
| Daň z príjmov | 32 tis. € | 48 tis. € | 34 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 32 tis. € | 48 tis. € | 34 tis. € | 43 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,47 mil. € | 1,62 mil. € | 1,66 mil. € | 1,86 mil. € |
| Neobežný majetok | 712 tis. € | 653 tis. € | 681 tis. € | 651 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 712 tis. € | 653 tis. € | 681 tis. € | 651 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 754 tis. € | 958 tis. € | 968 tis. € | 1,2 mil. € |
| Zásoby | 232 tis. € | 252 tis. € | 228 tis. € | 296 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 210 tis. € | 138 tis. € | 192 tis. € | 307 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 311 tis. € | 568 tis. € | 547 tis. € | 602 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 944 € | 5 147 € | 8 842 € | 4 754 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,47 mil. € | 1,62 mil. € | 1,66 mil. € | 1,86 mil. € |
| Vlastné imanie | 971 tis. € | 1,14 mil. € | 1,26 mil. € | 1,42 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 701 € | 6 701 € | 6 701 € | 6 701 € |
| HV minulých rokov | 850 tis. € | 957 tis. € | 1,12 mil. € | 1,25 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 108 tis. € | 167 tis. € | 122 tis. € | 155 tis. € |
| Záväzky | 502 tis. € | 479 tis. € | 398 tis. € | 446 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 803 € | 6 831 € | 64 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 302 tis. € | 345 tis. € | 248 tis. € | 357 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 175 tis. € | 109 tis. € | 64 tis. € | 20 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 20 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | −278 € | −278 € | −278 € | −278 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 110, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.