Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36719528・Senný trh č. 1, 94501 Komárno・Založené 2006
Obrat 2025
324 tis. €
−26 %Zisk 2025
43 tis. €
+19 %Aktíva
341 tis. €
+35 %Vlastný kapitál
51 tis. €
+15 %Zadlženosť
84,4 %
+3,1 ppHrubá marža
42,5 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,3 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
12,6 %
−1,7 ppRentabilita aktív
ROE
83,9 %
+2,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,41
+634 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
56 tis. €
+13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,9 %
−3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
117 tis. €
+257 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 306 tis. € | 347 tis. € | 437 tis. € | 293 tis. € |
| Pridaná hodnota | 132 tis. € | 157 tis. € | 186 tis. € | 125 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 322 tis. € | 356 tis. € | 440 tis. € | 324 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 208 € | 9 817 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 8 208 € | 9 817 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 328 tis. € | 292 tis. € | 253 tis. € | 341 tis. € |
| Neobežný majetok | 284 tis. € | 238 tis. € | 186 tis. € | 174 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 284 tis. € | 238 tis. € | 186 tis. € | 174 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 51 tis. € | 65 tis. € | 166 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 31 tis. € | 26 tis. € | 151 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 19 tis. € | 39 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 151 € | 2 677 € | 2 244 € | 755 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 328 tis. € | 292 tis. € | 253 tis. € | 341 tis. € |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 56 tis. € | 45 tis. € | 51 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 614 € | 1 614 € | 1 614 € | 1 614 € |
| HV minulých rokov | 85 tis. € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € |
| Záväzky | 207 tis. € | 233 tis. € | 206 tis. € | 288 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 985 € | 992 € | 992 € | 1 023 € |
| Krátkodobé záväzky | 112 tis. € | 151 tis. € | 139 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 92 tis. € | 78 tis. € | 65 tis. € | 237 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 524 € | 1 826 € | 342 € | 1 479 € |
| Časové rozlíšenie | 5 690 € | 3 502 € | 2 584 € | 1 788 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Kapitánova ul. 2728/21, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 64, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 64, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kapitánova ul. 2728/21, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 64, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kapitánova ul. 2728/21, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 64, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Záhradnícka 64, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.