Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36722898・Odbojárska 633/82, 01851 Nová Dubnica・Založené 2007
Obrat 2024
247 tis. €
+0,4 %Zisk 2024
854 €
−69 %Aktíva
221 tis. €
+7,6 %Vlastný kapitál
−9 770 €
+8,0 %Zadlženosť
104,4 %
−0,8 ppHrubá marža
6,3 %
−1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
0,4 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
-8,7 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,86
+109 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 063 €
−43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
58,6 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
190 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 435 tis. € | 368 tis. € | 245 tis. € | 246 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 5 927 € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 451 tis. € | 373 tis. € | 246 tis. € | 247 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 351 € | 4 974 € | 2 735 € | 854 € |
| Daň z príjmov | 88 € | 399 € | 862 € | 1 209 € |
| Daň z príjmov splatná | 88 € | — | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 224 tis. € | 256 tis. € | 206 tis. € | 221 tis. € |
| Neobežný majetok | 982 € | 0 € | 0 € | 3 674 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 982 € | 0 € | 0 € | 3 674 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 223 tis. € | 256 tis. € | 206 tis. € | 218 tis. € |
| Zásoby | 5 050 € | 0 € | 96 € | 94 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 184 tis. € | 184 tis. € | 169 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 218 tis. € | 68 tis. € | 8 148 € | 29 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 14 € | 4 159 € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 20 € | — | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 224 tis. € | 256 tis. € | 206 tis. € | 221 tis. € |
| Vlastné imanie | −29 tis. € | −13 tis. € | −11 tis. € | −9 770 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 7 832 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −44 tis. € | −33 tis. € | −28 tis. € | −25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 351 € | 4 974 € | 2 735 € | 854 € |
| Záväzky | 254 tis. € | 270 tis. € | 216 tis. € | 231 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 99 tis. € | 92 tis. € | 134 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 148 tis. € | 95 tis. € | 55 tis. € | 28 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 106 tis. € | 75 tis. € | 69 tis. € | 68 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 230 € | 232 € | 576 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Odbojárska 633/82, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 726/60, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Odbojárska 633/82, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Odbojárska 633/82, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 726/60, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.