Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36726397・Klemensova 1121/4, 01001 Žilina・Založené 2007
Obrat 2016
0 €
−100 %Zisk 2016
0 €
+100 %Aktíva
0 €
−100 %Vlastný kapitál
0 €
−100 %Zadlženosť
—
NezverejnenéHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
0 €
−100 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-55,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
0 €
+100 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Dlhodobý dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery
Krátkodobý dlh
0 €
Bežné bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý cash flow
−2 238 €
+29 %Zmena stavu finančných účtov oproti predchádzajúcemu roku
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 429 € | 3 751 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 3 946 € | −3 941 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 429 € | 3 931 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 990 € | −4 365 € | 0 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 480 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 751 € | 2 538 € | 0 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 720 € | 2 538 € | 0 € |
| Zásoby | 132 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 200 € | 300 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 388 € | 2 238 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 31 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 751 € | 2 538 € | 0 € |
| Vlastné imanie | 6 423 € | 2 058 € | 0 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −3 870 € | −880 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 990 € | −4 365 € | 0 € |
| Záväzky | 3 328 € | 480 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 328 € | 480 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Legionárska 1307/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Legionárska 1307/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Legionárska 1307/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Legionárska 1307/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Legionárska 1307/10, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.